bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 31-01-2017
 • Міжнародні експерти цікавляться децентралізацією в Україні

 • 26-27 січня в Києві в приміщенні Мінрегіону відбувся семінар „Реформи у сфері децентралізації та деконцентрації в Україні: досвід країн-членів ОЕСР“.

  ОЕСР (Організація економічного співробітництва і розвитку) – унікальний форум, у рамках якого державні органи співпрацюють задля розвʼязання економічних, соціальних та екологічних проблем. Членами організації на сьогодні є 34 провідних країн світу.

  Проект ОЕСР „Підтримка реформ України в сфері децентралізації“, в рамках якого і проводився зазначений семінар, має на меті підтримку реалізації органами державного управління в Україні реформ в сфері децентралізації та зміни державного управління на загальнодержавному та регіональному рівнях по всій країні.

  В роботі семінару взяли участь експерти з багатьох країн світу, які представили приклади кращих практик реформування децентралізації та деконцентрації влади в країнах ОЕСР та підвищення якості надання послуг на місцевому рівні. Україна на семінарі була представлена керівництвом Національної академії державного управління при Президентові України, керівниками структурних підрозділів Мінрегіону, співробітниками виконавчих дирекцій всеукраїнських асоціацій ОМС.

  Міський голова Олексій Рябоконь взяв участь у цьому заході на запрошення його організаторів як експерт-практик, голова обʼєднаної громади та представник Асоціації ОТГ. У ході дискусії він озвучив проблемні питання як у формуванні та діяльності обʼєднаних громад, так і у взаємодії ОТГ з органами державної виконавчої влади та ОМС на регіональному та місцевому рівнях.

  Експерти, які представляли Програму, виявили живу зацікавленість до досвіду Пирятинської міської ради у проведенні реформи децентралізації та виявили бажання відвідати Пирятин у березні – квітні 2017 року.

TyTa