bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 24-01-2017
 • Як зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році

 • З 6 лютого в Україні стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року.

  Хто?
   Зареєструватися на ЗНО-2017 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.

  Коли? 
  З 06.02.2017 до 17.03.2017 – подання реєстраційних документів.

  Де?
   На веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).

  До початку реєстрації необхідно:

  підготувати копію документа, що посвідчує особу (паспорт/інше), дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

  У Правилах прийому до вищого навчального закладу слід дізнатися перелік предметів ЗНО, необхідних для вступу.

  Як?


  Крок 1.
   На веб-сайті testportal.gov.ua за допомогою спеціального сервісу сформувати та оформити реєстраційну картку (заповнити власноруч частину «Заява», поставити дату й підпис, наклеїти фотокартки у відповідні місця).

  Крок 2.


  Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року
   реєструються, подають до закладу, в якому навчаються такий комплект реєстраційних документів:

  ·         реєстраційну картку,

  ·         копію документа, що посвідчує особу,

  ·         інші документи у разі потреби.

  Список випускників і комплекти реєстраційних документів випускників школа надсилає до Харківського регіонального центру оцінювання якості.

  Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів
   самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів:

  ·         реєстраційну картку,

  ·         копію документа, що посвідчує особу,

  ·       копію документа про повну загальну середню освіту (або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти),

  ·         інші документи у разі потреби (копію свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

  Комплект реєстраційних документів надсилають рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Крок 3.
   Отримати від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифікат, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, інформаційний бюлетень «ЗНО 2017 рік».

  Учасник зовнішнього оцінювання може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію (до 31.03.2017) та надіслати до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів та отриманий раніше Сертифікат, що анулюється.

  У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутися до пункту реєстрації.

  Перелік пунктів реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти zno-kharkiv.org.ua.

  До відома: для вступу до вищих навчальних закладів вступники можуть подавати сертифікати ЗНО-2016 та ЗНО-2017 років.

  Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, методист ХРЦОЯО, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

   

   

TyTa