bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 23-12-2016
 • Районний бюджет 2017 року прийнято

 • 22 грудня 2016 року відбулося пленарне засідання 15 позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Сергій Пазюк.

  У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Куча, депутати обласної ради Андрій Сімонов, Віталій Бабак, Олександр Гаркавенко, керівники служб, причетні до розгляду питань порядку денного, та представники засобів масової інформації.

  Основним питанням, що внесено на розгляд сесії районної ради було затвердження районного бюджету на 2017 рік. Цьому передувала кропітка робота голів районної ради і райдержадміністрації, а також фінансового управління райдержадміністрації з головними розпорядниками коштів та робота депутатів в постійних комісіях.

  Формування показників районного бюджету 2017 року було здійснено на основі податкової реформи та реформи міжбюджетних відносин, побудованих на принципах децентралізації фінансів та зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування. Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік розроблена на основі норм чинного Податкового та Бюджетного кодексів України, інших законодавчих актів. Визначено на 2017 рік доходи та видатки районного бюджету в сумі 201 823,7 тис. грн. Районний бюджет на 2017 рік прийнято одноголосно.

  Крім того, затверджено районну комплексну Програму "Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції на 2017 рік".

  Також, депутати також надали дозвіл Пирятинській центральній районній лікарні на опалення приміщень від модульної котельні ТОВ "Наше тепло" на альтернативному виді палива (пілети).  Пирятинська районна рада

   

TyTa