bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 19-12-2016
 • Верховенство права в діяльності органів місцевого самоврядування в Україні

 • 13 грудня проходив другий день навчального семінару-тренінгу з принципів верховенства права для представників Пирятинської громади. В ході цього заходу учасники тренінгу обговорили принципи прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування, проаналізували цей принцип на прикладі надання адміністративних послуг в Пирятині. В ході загальної дискусії було проаналізували веб-сайт міської ради на прозорість, відкритість та доступність.

  Значну увагу тренери приділили вивченню принципів підзвітності в діяльності органу місцевого самоврядування та права на оскарження в діяльності органу місцевого самоврядування. Навели кілька прикладів з діяльності інших міських та сільських рад, а потім у фокус-групах виконали творчі завдання.

  На закінчення дводенного тренінгу всі учасники навчальної команди отримали сертифікати. Обміняли схвальними відгуками стосовно тематики навчання, його важливості та актуальності, як для працівників виконавчого комітету, райдержадміністрації, так і для громадськості. Головною думкою цього заходу було твердження: верховенство права – це права людини. Цей навчальний курс був стартовим для нашого міста, наступним кроком стане дослідження послуг та  рекомендації по їх покращенню.

  Як вже повідомлялося раніше, семінар проводився в рамках шведсько-українського проекту „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“, учасником якого є місто Пирятин. Проект реалізується Академією Фольке Бернадотта в партнерстві з Асоціацією малих міст України, Києво-Могилянською академією, соціологічною агенцією ФАМА за фінансування Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida.

   

   
TyTa