bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Новини міста Пирятин і Пирятинського району
 • 24-07-2015
 • На черговому засіданні виконкому

 • 23 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються квартирного обліку громадян при виконкомі міської ради (зняття та постановки), видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, надання дозволу на встановлення рекламного засобу на вул. Червоноармійська, вирішення соціальних питань (надання громадянам матеріальної допомоги на поховання) тощо.
   
  Активно обговорювалося питання щодо стану житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста. Заступник міського голови Максим Варава доповів, що обстеження житлового фонду проводилося на виконання розпорядження міського голови від 19.06.2015 № 49. Мета обстеження: визначення реальних проблем багатоповерхівок, уточнення об’ємів робіт по проведенню поточних ремонтів житлового фонду на 2015 рік та підготовки пропозицій щодо капітального ремонту на 2016 рік. Варто зазначити, що до складу комісії, яка працювала на обстеженні будинків, ввійшли як працівники міської ради, КП „Каштан“, так і громадськість. За результати виконаної роботи розроблено відповідні заходи та підготовлено ряд нових міських цільових програм, які подані на розгляд постійних профільних депутатських комісій.

  У зв’язку зі зверненням підприємців міста було також розглянуто питання щодо демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд по вул. Червоноармійська, 163. У результаті розгляду та обговорення ФОП Якименко А.І. зобов’язано демонтувати тимчасову споруду, яка встановлена без відповідного дозволу виконавчого комітету міської ради. 
   
  Крім того, з метою покращення надання послуг під час укладання договорів про надання послуг водопостачання та водовідведення зі споживачами - фізичними особами комунальним підприємствам „Пирятинський міський водоканал“ та Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди погоджено норми витрат води споживачами, які будуть введені в дію з 01 серпня 2015 року.
   
  Детальніше з прийнятими на засіданні рішеннями можна буде ознайомитися  на нашому сайті в рубриці РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ.


   

TyTa