bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Архів


ОГОЛОШЕННЯ! До відома споживачів холодної води с. Вишневе
! (завантажити)

Економічний аналіз витрат по водопостачанню с. Вишневе (завантажити)


Коригування тарифу  на послуги з водопостачання c. Вишневе по КП “Чистий струмок” (завантажити)

Розрахунок тарифу на послуги з водопостачання с. Вишневе
(завантажити)

Виробництво та обсяги надання послугз водопостачання на 2012 рік (завантажити)


04.12.2012

АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА
Про затвердження тарифів по наданню послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних установ с. Нові Мартиновичі. (завантажити)

19.07.2012

Аналіз впливу регуляторного акта "Про затвердження тарифів по наданню послуг з теплопостачання для бюджетних установ с. Нові Мартиновичі, Пирятинського р-ну, Полтавської обл." (скачати)


17.07.2012

Рішення сільських рад щодо встановлення місцевих податків і зборів та розмірів їх ставок
 
№ п/п
Назва сільської ради
Рішення та додатки

1.       

Малютинці

2.       

Березова Рудка

3.       

Харківці
 16.07.2012.

 

Рішення сільських рад щодо встановлення місцевих податків і зборів та розмірів їх ставок
 
№ п/п
Назва сільської ради
Рішення та додатки

1.       

Велика Круча

2.       

Давидівська

3.       

Теплівська

4.       

Грабарівська

5.       

Каплинцівська
 


13.07.2012.

Рішення сільських рад 
щодо встановлення місцевих податків і зборів та розмірів їх ставок

 

№ п/п
Назва сільської ради
Рішення та додатки
 
Сасинівська
 
Вікторійська


05.04.2012.

Повідомлення  про оприлюднення "Проекту регуляторного акта рішення сесії Давидівської сільської ради (скачати)

09.02.2012

Рішення Великокручанської сільсокї ради №3 від 6 лютого 2012 р. "Про надання дозволу на оприлюднення проекту рішення
щодо встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (скачати)


19.01.2012.

ВЕЛИКОКРУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА виконавчий комітет Проект РІШЕННЯ Про встановлення ПП « Хазар – 2007 » тарифу на послугу із вивезення побутових відходів (скачати)


17.01.2012.

АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА Про встановлення тарифів по наданню послуг з вивезення побутових відходів с. Велика Круча, Пирятинський р-н., Полтавська обл. (скачати)

Проект РІШЕННЯ виконавчого комітету Великокручанської сільскої ради Про встановлення ПП « Хазар – 2007 » тарифів
на послугу з водовідведення та водопостачання (скачати)


10.01.2012.

Проект рішення Харківецької сільської ради "Про встановлення тарифів на послуги водопостачання у с. Вишневе (скачати)


07.12.2011.

Проект Олександрівської сільскої ради від 30 листопада 2011 року "Про встановлення розмірів єдиного податку для громадян-суб’єктів підприємницької діяльності на 2012 рік. (скачати)

Перша група-фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб (скачати)

Друга група-фізичні особи-підприємці,які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб,які перебувають з ними у трудових відносинах ,одночасно не перевищує 10 осіб (скачати)


02.12.2011.

Проект рішення Великокручанської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку на 2012 рік" (скачати)

Перша група-фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб (скачати)

Друга група-фізичні особи-підприємці,які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб,які перебувають з ними у трудових відносинах ,одночасно не перевищує 10 осіб (скачати)

Додаток № 2 До рішення Грабарівської сільської ради від 11 травня 2011 року ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗБІР ЗА ПРОВАДЖЕННЯ ДЕЯКИХ ВИДІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (скачати)

Додаток до рішення Грабарівської сільської ради від 11 травня 2011 року П О Л О Ж Е Н Н Я про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (скачати)

Рішення Грабівської сільської ради від 11 травня 2011 року "Про встановлення розмірів єдиного податку для громадян – суб"єктів підприємницької діяльності на 2012 рік (скачати)

Види діяльності затверджено рішенням Грабівської сільської ради від 11 травня 2011 року (скачати)

Рішення Грабівської сільської ради від 11 травня 2011 року "Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (скачати)

№2 до рішення Грабарівської сільської ради від «Додаток 11» травня 2011 р. Встановити на 2012 рік ставки збору за провадження торговельної діяльності незалежно від місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів в таких розмірах за календарний місяць (скачати)
Р І Ш Е Н Н Я
від 11 травня 2011 року

Про встановлення розмірів єдиного податку
для громадян – суб"єктів підприємницької
діяльності на 2012 рік.

06.12.2011.

Рішення Каплинівської сільської ради  від 05 грудня 2011 року "Про встановлення розмірів єдиного податку для громадян – суб"єктів підприємницької діяльності на 2012 рік (скачати)

Друга група-фізичні особи-підприємці,які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб,які перебувають з ними у трудових відносинах ,одночасно не перевищує 10 осіб (скачати)

Перша група-фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб (скачати)

14.07.2011.

Рішення сесій сільських рад Пирятинського району Полтавської області про встановлення розмірів, зборів та ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та єдиного податку для громадян – суб’єктів підприємницької діяльності на 2012 рік"


Станом на 1 жовтня 2006 року в районі налічується 109 малих підприємств, на 10 тис. чоловік населення в середньому припадає 31,4 діючих малих підприємств, функціонують 23 селянських фермерських господарства, якими обробляється   1791 га сільськогосподарських угідь.                                                                                       

 

Зростає кількість фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, протягом 9 місяців цього року зареєстровано 200 приватних підприємців і станом на 1 жовтня 2006 року їх кількість становить 1796 осіб, що на 11,3% більше, ніж на відповідну дату минулого року. На даний час у сфері підприємництва в районі працює 2,9 тис. чол., або 28,% від загальної чисельності працівників, зайнятих в галузях економіки району.

У сфері торгово-посередницької діяльності та громадського харчування працюють близько 25%, у промисловості і будівництві - 22 %, в сільському господарстві – 23% від загальної кількості малих підприємств. В будівельній галузі та наданні транспортних послуг зайнято по 3,7%, інших послуг населенню (освіта, охорона здоров’я, сфера розваг тощо) – 6,4% загальної кількості малих підприємств району.

Структурами малого та середнього бізнесу реалізовується товарів та надається послуг в розмірі 10,5% від загального обсягу реалізації продукції в районі.

За 9 місяців поточного року від діяльності суб’єктів малого підприємництва до бюджетів усіх рівнів надійшло 1217,6 тис. грн. податків та інших обов’язкових платежів, що складає 18,2% від загальної суми податкових надходжень до районного бюджету та 9,6% - до зведеного бюджету району.

Одним з головних напрямів роботи органів виконавчої влади визначено прискорене впровадження ЗУ “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, який забезпечує підприємцю простий та прозорий шлях входження до бізнесу. На виконання даного закону у районі створений Єдиний дозвільний офіс. До взаємодії у форматі офісу залучено 15 дозвільних структур. С початку роботи 41% суб’єктів підприємницької діяльності , які розпочали діяльність, скористались послугами ЕДО . За станом на 01.10.06 видано 72 документи дозвільного характеру.

В 2007 році прогнозується збільшення кількості суб’єктів малого бізнесу за рахунок розширення мережі побутового обслуговування на селі, розвитку туристичної галузі , поліпшення автосервісу на 8,2 %.

Основні проблеми:

·   недосконалість та обтяжливість системи оподаткування, її неврегульованість на законодавчому рівні,

·   недостатня фінансово-кредитна підтримка підприємництва, неврегульованість питань мікрокредитування малого бізнесу.

 Головним завданням підтримки малого підприємництва має стати сприяння фінансово-кредитному забезпеченню підприємців,   створення фондів підтримки підприємцям-початківцям, вдосконалення процедури реєстрації суб’єктів господарювання.


Головні напрями розвитку у 2007 році :

підвищення ефективності роботи підприємств малого та середнього бізнесу та забезпечення їх підтримки на основі реалізації положень Програми розвитку малого підприємництва у Пирятинському районі на 2007-2008 роки,

 здійснення активних дій щодо дерегулювання бізнесу, спрощення процедури реєстрації суб’єктів господарювання та отримання дозвільних документів;

·   розширення районної інфраструктури, коло діяльності якої спрямоване на комплексне обслуговування підприємців з усіх питань, що викликають їх інтерес , зокрема фонду підтримки підприємництва,

·   подальший розвиток системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів малого підприємництва.

 

Критерії ефективності при реалізації основних напрямів розвитку у 2007 році

·   збільшити кількість малих підприємств на 1,8 %,

·    збільшити кількість фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності на 8,2 %,

·    підвищити прибутковість фінансово – господарської діяльності малих підприємств до 63 %,

·     сприяти у виділенні з районного бюджету 10,0 тис. грн. фінансової допомоги на розвиток підприємництва.

 

 

15.06.2011.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення районної ради „Про затвердження Положення про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад Пирятинського району, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Пирятинського району


 

 

 

 


 

Регуляторна політика та розвиток підприємництва

 

 

 


Оцінка поточної ситуації

 

[версія для друку]
TyTa