bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Рішення 32 сесії районної ради сьомого скликання (перше засідання) від 05.07.2018 року

 

№ п/п
Назва рішення
Додається
 1.  
Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2017 рік.
 
 1.  
Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
 1.  
Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в оренду ПСП "СТЕП".
 
 1.  
Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в оренду ФГ "ЯН-АГРО".
 
 1.  
Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в оренду ФГ "Еліта - 2012".
 1.  
Про хід виконання районної комплексної
Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Пирятинського району на 2016-2020 роки.
 
 1.  
Про надання дозволу відділу управління комунальним майном районної ради на передачу в оренду нежитлової будівлі.
 
 
 1.  
Про штатний розпис відділу управління комунальним  майном районної ради.
 
 1.  
Про надання дозволу відділу управління комунальним майном районної ради на передачу в оренду гаража адмінбудинку.
 
 1.  
Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 
 1.  
Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки "Рухова
активність – здоровий спосіб життя-здорова нація".
 
 1.  
Про передачу в позичку комплекту комп’ютерної
техніки.
 1.  
Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району на списання автомобілів.
 1.  
Про внесення змін до рішення 30  позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 15.03.2018 року "Про реорганізацію комунального закладу "Пирятинський Центр первинної медичної допомоги".
 
[версія для друку]
TyTa