bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Освіта

ПИРЯТИНСЬКА ФІЛІЯ

ПВНЗ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

1.   Загальна характеристика навчального закладу

Пирятинська філія Європейського університету знаходиться за адресою:

 37000, Полтавська обл.   м. Пирятин,   вул. Червоноармійська, 4.  тел. факс: 053-58-2-10-06

 Електронна адреса філії: piryatin.eufimb@mail.ru

Історія філії

               Пирятинська філія Європейського університету була відкрита в травні 2004р. як класичний бізнес-коледж. Хоча філія робить свої перші кроки, та її споруда була осередком культурного розвитку Пирятинщини ще з 1912 року, адже  в цьому  приміщенні була колись класична гімназія, в стінах якої лунав глас Закону Божого і переливалися  вальси Шопена. Мури закладу чекали на відродження майже століття, і символічним є те, що до 850-річчя Пирятина на старих сходах  двох навчальних корпусів залунали юні кроки перших „європейців” Пирятинщини. Пирятинська філія була створена як структурний підрозділ Європейського університету з метою підготовки молодших спеціалістів за денною формою навчання.

У 2006 році відбувся перший випуск молодших спеціалістів спеціальностей: бухгалтерський облік, діловодство, прикладна екологія (всього 56 випускників, з них 6 отримали дипломи з відзнакою).

 

Керівники та органи управління

              Директором Пирятинської філії Європейського університету

наказом ректора №186 п.3 від 11.05.2004 року призначена Олійник Леся Володимирівна. Закінчила Ніжинський державний педагогічний університет у 1998 році, за спеціальністю біологія і хімія. Аспірант інституту ботаніки

 ім. М. Г. Холодного  АН  України.

          Заступник директора з адміністративно-господарської частини-Олійник Андрій Вікторович.

 Заступник директора з навчально-методичної роботи –Капштик Любов Володимирівна.

         Заступник директора з виховної роботи – Кирилюк Андрій Васильович.

            Дорадчим органом управління філією є директорат, до складу якого входять директор, заступник з навчально-методичної роботи, заступник з виховної роботи, заступник з адміністративно-господарської частини, головний бухгалтер, керівник культурно-мистецького центру, голови циклових комісій та завідувач відділу кадрів.

            Методичну раду Бізнес-коледжу очолює керівник філії. До складу методичної ради входять заступники директора, голови циклових комісій, а також голова органу студентського парламенту.

      Органом студентського самоврядування філії є студентський парламент, вищим органом студентського самоврядування – Загальні збори студентів філії. Структура  Пирятинської філії представлена у наведеній  нижче схемі

 

 

 

 

 

 

Директор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гол. Бухгалтер

 

Заступник з АГЧ

 

Заступник з НМР

 

 

Заступник з виховної роботи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голови циклових комісій

 

Культурно-мистецький центр

 

Студентсь-кий парламент

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загально-освітніх дисциплін

 

Бухгалтер-ського обліку і економіки

 

Інформати-ки і математи-ки

 

Соціально-гуманітарних  дисциплін

 

Природничо-географічних дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напрями підготовки та спеціальності

            Пирятинська  філія ПВНЗ «Європейський університет», вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації, здійснює підготовку спеціалістів за чотирма основними напрямками по чотирьох спеціальностях:

1.           Напрями підготовки:  0501 „Економіка і підприємництво"
Спеціальність:                           5.050111 "Бухгалтерський облік".

2.           Напрями підготовки:  0201 „Культура"
Спеціальність:                           5.020107 „Діловодство".

3.           Напрям підготовки:    0708 „Екологія"
Спеціальність:                           5.070803 „Прикладна екологія".

4.           Напрям підготовки:    0915 „Комп'ютерна інженерія"
Спеціальність:                           5.091504 „Обслуговування комп'ютерних та

інтелектуальних систем і мереж".

                 Відповідно до ліцензії (серія АА № 668130), виданої Управлінням освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації на здійснення освітніх послуг, пов'язаних з одержанням повної загальної середньої освіти, в Пирятинській філії ліцензійний обсяг становить 100 студентів.

                Навчальний процес здійснюється у формі навчальних занять, самостійної роботи, практичної підготовки та контрольних заходів. Основними видами навчальних занять є лекції, лабораторні, практичні, семінарські та індивідуальні заняття і консультації.

               Навчання   у   Пирятинській   філії   Європейського   університету   з вищевказаних напрямків підготовки та спеціальностей здійснюється на денному відділенні.

              В головному корпусі розміщені навчальні приміщення: 2 лекційні зали, аудиторії, кабінети, лабораторії, спортивний зал, два комп'ютерні класи, які оснащені сучасними комп'ютерами з можливістю виходу в Internet. До послуг студентів бібліотека і читальний зал, книжковий фонд якої становить 17394 книги та 29 періодичних видань, постійно поповнюється електронна бібліотека (на сьогодні 300 джерел). В другому навчальному корпусі розташовується  ще 10 навчальних аудиторій для викладання дисциплін зі спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Діловодство».

              Упорядкована територія площею 4,5 га розташована у центрі міста і має всю необхідну для навчання та дозвілля студентів інфраструктуру. Це і навчальні корпуси, і гуртожиток з кімнатами на 2 особи, великий спортивний майданчик, медпункт, студентське кафе. Для практичних і лабораторних занять та фахових досліджень студентів, що навчаються за спеціальністю "Прикладна екологія" є земельна ділянка площею 3,8 га, будується оранжерея.                    

                Пирятинська філія має достатнє матеріально-технічне, навчально-методичне та кадрове забезпечення навчально-методичної та науково-дослідної діяльності.

               Навчальний процес у Пирятинській філії забезпечують 32 викладачі, з них 9 викладачів-сумісників. Лекції студентам читають: 5 кандидатів наук; 11 викладачів вищої категорії, з них 5 аспірантів, 2 старші викладачі, 1 вчитель-методист; 6 магістрів; 1 викладач –  має І категорію; 1 - ІІ категорію; 10 – спеціалісти,  3 з яких навчаються в магістратурі. Викладачі постійно працюють над підвищенням свого фахового, методичного та наукового рівня здобуваючи другу вищу освіту.

З 2007 року розпочато підготовку за кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

ПИРЯТИНСЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТЗасновано 1905 р. В ньому проживали люди похилого віку. 1989 р. перепрофільовано на чоловічий психоневрологічний інтернат. Має підсобне господарство, де вирощують велику рогату худобу, свиней, овочі, фрукти. Воно повністю забезпечує підопічних м'ясом, молоком, овочами, консервацією. Для тих, хто проживає в інтернаті, створюють¬ся домашні умови. Є спортивний майданчик, клуб, телевізори, книги.

Керівниками будинку-інтернату працювали Я. Д. Рубанов, Г. В. Шевченко, В. І. Кононко, Г. І. Сало, Д. А. ПІокодько, Б. П. Крат, нині — О. В. Єршов. В обслуговуванні підопічних найсумлінніші Л. О. По-горілко, М. І. Турецький, Т. М. Крючковська, Н. І. Левенчук, В. П. Дер¬кач, Л. В. Стадніченко, В. І. Чепур, Т. Б. Кузьменко, Л. І. Ященко. Доб¬ру пам'ять залишили про себе ветерани Г. А. Сергієнко, В. І. Бойко, Л. С. Іващенко, С. К. Матюк, Г. Ф. Свириденко, Г. П. Власенко, О. Ф. Са¬дова.

УЧБОВО-КУРСОВИЙ КОМБІНАТНа підставі наказу Міністерства геології УРСР за 8 жовтня 1971 р. і тресту Полтаванафтогазрозвідка з 1 січня 1972 р. у Пирятині створено учбово-курсовий комбінат для підготовки гео¬логорозвідувальних кадрів. Триповерхове приміщення збудова¬не 1971 р. Два поверхи використовуються як гуртожиток, один — для навчання. 1976 р. обладнано клас підготовки дефектоскопістів. Побудовано навчальний полігон з діючою буровою ус¬тановкою, обладнано лабораторію дефектоскопії, придбано це¬ментувальний агрегат, автомобільний і тракторний крани для навчання машиністів кранів. Навчальна база складається з чо¬тирьох кабінетів-класів, обладнаних макетами, стендами, забез¬печена навчальною літературою (5 тис. книжок).

За час свого існування комбінат підготував 35 тисяч спеціа¬лістів галузі. Вони беруть участь у розвідувальному бурінні наф¬тогазоносних площ багатьох регіонів країн СНД. Чимало їх пра¬цює в Полтавській області на Анастасівській, Глинсько-Розбишівській, Свиридівській, Червонозаводській, Яблунівській та інших площах.

Із 1972 р. по 1998 р. комбінатом незмінно керував П. П. Страхов.

ПИРЯТИНСЬКА ДИТЯЧА КІННО-СПОРТИВНА ШКОЛАПрацювала, починаючи з 1989 року на базі кінного заводу приміського колгоспу «Авангард» (вул. Київська, 75). Підпоряд¬кована райкому профспілки працівників агропромислового ком¬плексу. Навчалося верховій їзді понад 80 дітей. Існувала музейна кімната, присвячена розвитку конярства. Організовував її заслу¬жений працівник сілького господарства України, президент Асоціації рисистого конярства України В. М. Шапран. Школа і музейна кімната перестали існувати наприкінці XX сторіччя.

ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯНа численні прохання пирятинців Пирятинська міська Рада 10 липня 1957 р. створила Пирятинську дитячу музичну школу. Очолив її В. І. Журавель, який незмінно працював на цій посаді 29 років. Разом із дружиною Лідією Михайлівною, першими ви¬кладачами: піаністкою О. В. Скубовою, скрипалем В. С. Педяшем, баяністами І. С. Нестеренко, М. Г. Ємець він розпочав істо¬рію нового навчального закладу, який розташовувався по вули¬ці Пролетарській, 18. Спочатку в школі були три відділи: на¬родних інструментів, фортепіано і струнно-смичковий. Теорію музики викладала Л. М. Журавель. 1958 р до Пирятина приїхав М. Т. Дібров, який відкрив і на довгі роки очолив відділ духов¬их інструментів. Тоді ж Б. П. Федорець започаткував відділ струнних інструментів.

До 1986 р. в школі працювало б відділів: фортепіанний, на¬родних інструментів (баян), народно-струнний, теоретичний, відділ духових інструментів, струнно-смичковий. 360 учнів навчалося гри на фортепіано, баяні, акордеоні, домрі, банду¬рі, скрипці, віолончелі, контрабасі, гобої, кларнеті, трубі, вал¬торні, тромбоні, флейті. Майже 10 років тут працювали курси баяністів, де готували художніх керівників для сільських клубів.

Із 1986 до 2003 р. школу очолював талановитий педагог і му¬зикант О. М. Миленко. Відкрилися нові відділи: естрадно-джа¬зовий, вокальний, хореографічний, художній, театральний-Заклад став школою-гімназією естетичного виховання.

За роки свого існування закінчили навчальний заклад 1500 учнів. Майже половина їх — професійні музиканти, працюють у різних місцях за фахом. 2003 року школу очолив Б. В. Джура, один з перших її випускників.
[версія для друку]
TyTa