bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Стан економікиСоціально-економічне становище Пирятинського району за січень–березень 2013 року


Основні показники соціально-економічного розвитку Пирятинського району за січень–липень 2012 року
 

 

 

Економічне і соціальне ста-новище Пирятинського району за січень–лютий 2011 року

 

 

  Економічне і соціальне становище  Пирятинського районуза січень–вересень 2010 року (Статистичний бюлетень)

 

 
Основні показники соціально-економічного розвитку  Пирятинського району за січень–серпень 2010 року

 

Соціально-економічне становище Пирятинського району за січень–червень 2010 року

 

 

Основні показники соціально-економічного розвитку Пирятинського району за січень–травень 2010 року

  
Соціально-економічне становище Пирятинського району за січень-березень 2010 року 

 

  Господарство Пирятина представлене 13 промисловими підприємствами, 3 підрядними будівельними організаціями, 1 автотранспортним підприємством, вузлом поштового зв'язку, ЦЕЗ №6 підприємства "Укртелеком", близько 70 малих підприємств та 1,5 тисячі підприємців.

У галузі промисловості економічне зростання забезпечують підприємства галузей харчової,борошномельної та круп'яної, машинобудування та металообробки, виробництва готових кормів для тварин, оброблення деревини та виготовлення виробів з дерева.

В районі функціонують 7 банківських установ, 2 страхові кампанії.

Найбільш накопичений інвестиційний потенціал в місті має ЗАТ „Пирятинський сирзавод”. Економічне зростання підприємства має подвійну основу, з одного боку це розширення виробництва за рахунок інвестиційно-інноваційного оновлення засобів виробництва. З другого, поглиблення спеціалізації у напрямку сироробства, що обумовлено сприятливою кон'єктурою на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Друге за масштабами інвестиційно - активне підприємство ТОВ"Сільськогосподарське підприємство "Комбікормовий завод", який підвищує якість обробки зернових та олійних культур за рахунок вдосконалення технологічного процесу. Підприємство в 2006 році ініціює програму переорієнтації виробництва на виготовлення готових кормів для тварин європейської якості.

У галузі машинобудування та металообробки Учбово-виробниче об'єднання УТОС планує виготовлення поліпропіленових фільтрів для харчової промисловості.

У стадії завершення знаходиться пілотний проект, заснований на іноземних інвестиціях, який матиме велике значення на місцевому та регіональному рівнях - будівництво елеватора ємність 100 тис. тонн та заводу по переробці кукурудзи в паливний етанол, де буде створено 200 нових робочих місць.

Основним напрямком інвестиційної діяльності є капіталовкладення, технологічна структура, яких позитивно впливає на строк окупності основних фондів і фондовіддачу.

Забезпечення подальшого економічного розвитку можливо лише за рахунок активізації іноваційно-інвестиційної діяльності, впровадження у виробництво конкурентноспроможної на внутрішньому і зовнішньому ринках продукції. Тому кожне підприємство розробило власну стратегію в життя інвестиційного проекту. Пріоритетними галузями, які потребують додаткового капіталу є харчова ( 1190 тис. дол.. СЛІА), перероблення сільськогосподарської продукції (60 тис. дол. СІЛА) та у виробництві деревини та виробів з деревини- (80 тис. дол. СЛІА).

Основні напрямки інвестицій - це виробничі та інноваційні. Потребують інвестицій :

1. ТОВ "Пирятинагроконсерв" - 1078 тис. дол. США

2. ЗАГ 'Завод продтоварів "Удай" - 176 тис. дол. США

3. ТОВ "Деревообробна компанія "Пирятиндрев" - 100 тис. дол. США

4. ДП ДАК "Хліб України" Пирятинський комбінат хлібопродуктів - 60 тис. дол.. США

5. ВАТ "Пирятинський м'ясокомбінат" - 24 тис. дол. США 

 

 

 

 

[версія для друку]
TyTa