bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
Міський голова Пирятина
 

 
Графік прийому громадян керівництвом міської ради
 

Пирятинський міський голова

 
Рябоконь Олексій Петрович

 

Рябоконь Олексій Петрович народився 30 вересня 1961 року на Сумщині. Громадянин України. Освіта вища. В 1986 році закінчив Харківський політехнічний інститут за фахом інженер-механік.

В 1999 році закінчив Харківський філіал академії державного управління при Президентові України. Магістр державного управління.
З 2006 року – аспірант ПВНЗ "Європейський університет".

Трудову діяльність розпочав у 1978 році токарем Харківського авіаційного заводу. По отриманню вищої освіти з 1986 по 1994 рік працював інженером-технологом, головним інженером Пирятинського дослідного спеціалізованого заводу.

З 1994 року по 2005 рік на державній службі, працював першим заступником голови Пирятинської районної державної адміністрації, головою Чорнухинської районної державної адміністрації, головою Пирятинської районної державної адміністрації Полтавської області.

3 березня 2005 року до березня 2006 року працював радником голови Полтавської обласної ради.

У квітні 2006 року обраний головою Пирятинської районної ради.
Одружений, має двох дорослих дітей. 

У листопаді 2010 року обраний Пирятинським міським головою.

Секретар міської ради 

 

Чайка Тетяна Георгіївна


Народилася 08 вересня 1961 року в м. Пирятин. Громадянка України.

Має вищу освіту, закінчила у 1985 році Харківський національний університет ім. В. Каразіна.

Працювала у 1985 - 1987 роках вчителем Березоворудської середньої школи, у 1987 - 1997 роках вчителем Пирятинської середньої школи №6, з 1997 - головним редактором ПП "ТРК"Пирятин".

Депутат Пирятинської міської ради трьох скликань.

25 жовтня 2015 року обрана секретерем Пирятинської міської ради.
 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
Шикеринець Ігор Станіславович
 
 
Народився 28 грудня 1961 року на Івано-Франківщині.
Громадянин України. Освіта вища.
 
В 1984 році закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу.
 За фахом інженер-механік.
 
В 2001 році закінчив Харківський філіал академії державного управління при Президентові України. Магістр державного управління.
Трудову діяльність розпочав у 1984 році інженером-механіком Пирятинської експедиції глибокого буріння.
З 1994 по 2002 рік – на державній службі, працював заступником Пирятинського міського голови з питань діяльності виконкому міської ради.
З 2002 року по 2005 рік - перший заступник голови Пирятинської районної державної адміністрації.
 
3 2005 року по 2010 рік працював начальником Пирятинської експедиції глибокого буріння.
З лютого по листопад 2010 - керуючий справами виконавчого апарату Пирятинської районної ради.
У грудні 2010 року призначений заступником міського голови з питань діяльності виконавчого комітету.
 


Заступник Пирятинського міського голови з питань діяльності виконавчого комітетуВарава Максим Володимирович
 
Варава Максим Володимирович народився 09 лютого 1980 року в м. Пирятин. 
Громадянин України. 

Освіта вища. 

В 2002 році закінчив Березоворудський державний аграрний технікум, за фахом агроном.

В 2009 році закінчив Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва за фахом інженер-землевпорядник.

Трудову діяльність розпочав у 2002 році менеджером ПП «Україна-Рекордс».
З 2003 по 2011 рік працював на різних посадах у відділі Держкомзему в Пирятинському районі.
З 04.02.2011 року призначений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Пирятинської міської ради. 

Одружений, має сина.

Керуючий справами апарату виконавчого комітету Пирятинської міської ради


Кочур Лариса Василівна
 
Кочур Лариса Василівна народилася 21 березня 1974 року в смт. Чорнухи Полтавської області
 
Громадянка України
 
Освіта вища
 
У 1993 році закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка
 
У 1997 році – Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка
 
1993-2004 – вчитель початкових класів Галявського комплексу школа-дитсадок Чорнухинського району
 
2004-2006 – директор Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
 
2006-2010 – головний спеціаліст загального відділу апарату Пирятинської райдержадміністрації
 
2010-2012 – начальник загального відділу апарату Пирятинської райдержадміністрації
 
З 04 вересня 2012 року призначена на посаду керуючого справами виконавчого комітету Пирятинської міської ради
 
Розлучена, має двох доньок
 


 
Звіт міського голови про свою роботу в 2014 році
 

 
Закінчився складний календарний та фінансовий 2014 рік, від якого ми чекали багато змін в економічному і політичному житті нашої держави, на який покладали багато сподівань. Я вважаю, що ми гідно пройшли цей непростий час початку державної перебудови. І незважаючи ні на політичні зміни, ні економічні труднощі місто продовжувало розвиватися, стало більш привабливим і сучасним. За звітний період міська влада не звернула і не скоротила жодної соціально програми і прагнула виконати всі ті програми, які були прийняті та затверджені на початку року.
 
Головним завданням, над яким працював виконавчий комітет міської ради впродовж 2014 року, була максимальна реалізація інтересів міської громади в реальних бюджетно-фінансових, економічних та соціальних умовах, в межах Конституції та законів України. Завдяки цілеспрямованій роботі виконавчого комітету вдалося забезпечити нормальне функціонування комунальних підприємств, в деякій мірі покращити їх матеріальний стан, що не робилося інколи навіть в благополучний період, позашкільних і дошкільних закладів міської ради та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності нашого міста. Ми керувалися принципом відкритого діалогу з міською громадою. Міський голова двічі звітувався перед громадою на Народній Раді. Адже тільки пояснюючи свої дії, ілюструючи її конкретними справами або доносячи до громади  конкретне бачення вирішення проблем, влада може ефективно реалізувати намічені плани.
 

Наша мета та ж з якам була на початку нашої каденції, з якою ми прийшли в міську раду: зробити Пирятин сучасним містом, забезпечити достойне життя, покращити добробут людей.

ЗВІТ
про роботу виконавчих органів Пирятинської міської ради відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ у 2014 році (завантажити)
ЗВІТ міського голови про свою роботу в 2012 році


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Пирятинської міської ради шостого скликання та на виконання розпорядження міського голови від 17.01.12 р. за №3 з метою довести до жителів міста звіт міського голови, форми і методи роботи міської ради, її виконавчих органів, обговорити найважливіші питання життєдіяльності територіальної громади, отримати від жителів поради, пропозиції, зауваження задля налагодження більш тісної співпраці міської ради з членами міської громади та створення прозорості дій влади 03 лютого проведено громадське слухання з повісткою денною:

«Звіт міського голови Рябоконя Олексія Петровича про свою роботу в 2011 році»


До участі в громадському слуханні запрошувались керівники району, депутати районної та міських рад, члени виконкому міської ради, голови квартальних комітетів, керівники комунальних підприємств, завідувачі дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, представники міських організацій політичних партій і громадських об’єднань, місцевих засобів масової інформації, суб’єкти підприємницької діяльності, члени трудових колективів підприємств, установ, організацій та жителі міста. 

В обговоренні доповіді міського голови активну участь узяли: В.М. Бугайов - голова громадської організації «Пирятинінвест», В.В. Грицюта - голова квартального комітету, В.І. Скочко, М.Я. Дубров - керівники комунальних підприємств «Каштан» та «Пирятинський міський водоканал», Дяченко В.І. – директор станції юних техніків, О.М. Зігора, О.В. Целуйко - приватні підприємці, В.С. Димова - член районної ради ветеранів, Л. А. Лиско, О.В. Грицай, А.І. Трачук, Т.І. Колісник, В.В. Стригунівський - представники громадськості міста. 

За свідченням виступаючих у місті за рік виконані значні обсяги робіт з благоустрою, відновлення вуличного освітлення, покращення автобусного пасажироперевезення, ремонту житлово-комунального фонду, дитсадків та доріг, впорядкування режиму роботи торговельно-обслуговуючих закладів, тощо, що в значній мірі відповідає передвиборчій програмі міського голови. Разом з тим, і це відмічено у «Звіті…», через брак необхідних коштів, залишається невирішеною ще низка проблем у життєдіяльності міста та його громади. Їх вирішення залишаються поряд з іншими нагальними питаннями у планах роботи міського голови та виконавчого апарату міської ради на 2012 рік.
ЗВІТ міського голови Рябоконя О.П. про свою роботу в 2011 році 

Шановні пирятинці! 

Наприкінці 2010 року відбулися вибори до місцевих органів влади та міських голів, на яких громада міста обрала мене міським головою м. Пирятина.
І сьогодні, у відповідності до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я пропоную громаді міста звіт за свою діяльність у 2011 році на посаді міського голови.
У моїй передвиборчій програмі зазначено, що одним з головних завдань на посаді міського голови вважаю повернення довіри пирятинців до міської влади, забезпечення відкритості, прозорості в прийнятті рішень, організація конструктивного діалогу з громадськістю.
Це було і на сьогодні є визначальним в моїй роботі, бо за всі здобутки минулого року ми маємо завдячувати перш за все праці та наполегливості пирятинців – платників податку до міського бюджету, ініціативним підприємцям, громадським організаціям та активним громадянам, яким не байдужа доля нашого міста.
2011 рік став стартовим роком нашої роботи по перетворенню Пирятина в сучасне місто з добротним житловим фондом, розвиненою інфраструктурою, впорядкованим благоустроєм.
Також хочу зазначити, що рік пройшов у тісній співпраці з депутатським корпусом міської ради, органами самоорганізації населення, напруженій роботі виконавчого комітету та апарату міської ради. [Детальніше]


ЗВІТ міського голови про роботу виконавчого комітету міської ради по виконанню власних та делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (скачати)
 

[версія для друку]
TyTa