bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

   
     
    Ласкаво просимо !    
  Пирятинщина сьогодні переживає період відродження, що свідчить про її великі перспективи і невичерпні сили для економічного, промислового, культурного розвитку. Пирятинський район має статус екологічно чистої місцевості, що сприятиме розвитку туристичної та рекреаційної галузей. Але ми розуміємо, що забезпечити подальше економічне зростання можливо за рахунок залучення інвестицій в економіку району. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми закладемо фундамент ваших та наших майбутніх успіхів!  
 
ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Левченко Григорій Семенович

 

Левченко Григорій Семенович народився 12 серпня 1933 року в селі Грабарівка, в родині коваля. Першими вчителями музики Григорія стали його батько Семен Андрійович, який навчав грати на балалайці і гармошці та мати Марфа Митрофанівна, яка мала чудовий голос і знала безліч українських народних пісень. А ще хлопець не відходи від сільських музик. Музика стала його мрією. Згодом він навчається грати на гітарі, бубні, стає незмінним учасником, а потім керівником організованого у селі інструментального ансамблю.    

Григорій Семенович навчається у Полтавському музичному училищі імені М.В.Лисенка на відділенні духових інструментів (валторна), але невдовзі під впливом друзів-хормейстерів переводиться на відділення хорового диригування. Училище закінчив у 1960 році з відзнакою та рекомендацією до вступу в Київську консерваторію. По закінченню навчання Григорій Семенович працював у Полтавській дитячій музичній школі № 1, успішно поєднуючи роботу з навчанням на диригентсько-хоровому факультеті Ленінградської вищої профспілкової школи культури, яку закінчив у 1968 році.

З 1961 по 1984 роки  діяльність Григорія Семеновича пов’язана з мистецькими колективами міста й області: хором Полтавської швейної фабрики, аматорами Решетилівських вишивальниць, робітничим ансамблем «Горлиця»  Полтавської бавовнопрядильної фабрики. Робота з ансамблем принесла талановитому диригентові та колективу перші вагомі успіхи: срібну медаль і почесне звання самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю (1967 р.), звання заслуженого працівника культури України (1969 р.), обласну премію ім.П.Артеменка (1972 р.), численні похвальні грамоти і листи подяки за активну концертну діяльність, гастрольні поїздки до Болгарії.

У 1970 році досягнення Григорія Семеновича на ниві мистецтва помітив ректор Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г.Короленка і запросив диригента очолити студентську академічну хорову капелу. За короткий час силою свого таланту, копіткою працею Левченко зумів вивести колектив на орбіту високого мистецтва: капела стає учасником фестивалю союзного і республіканського значення, переможцем різноманітних конкурсів, лауреатом іменних премій, отримує нагороди, зокрема, золоту медаль та почесне звання народної (1970), здобуває любов і повагу земляків та популярність поза межами області й України.

З 1979 року Григорій Семенович працює в Полтавському педагогічному інституті і засновує студентський народний хор «Калина», з яким пов’язана подальша діяльність митця. Уже з перших років – вражаючі досягнення: участь у телеконкурсах «Сонячні кларнети» і «Товариш пісня», всеукраїнських оглядах художньої самодіяльності, фестивалях народної творчості, концертах у Москві, Києві, Кіровограді, Тернополі, Чорнобилі, Севастополі, Херсоні, Чернівцях, Кам’янець-Подільському, Кременчуці, Луцьку та фестивалі «Лесина пісня», у Кобеляках з нагоди відкриття Фонду Міжнародних премій імені академіка М.А.Касьяна та нагородження орденом Миколи Чудотворця, а також в інших містах і селах України та зарубіжжя. Численні поїздки «Калини» до Болгарії, Польщі, Австрії, Німеччини, Бельгії, Швейцарії, Італії, Франції сприяють популяризації музичного мистецтва України за кордоном.

За значні здобутки колектив стає лауреатом обласної премії ім.П.Артеменка (1980 р.), республіканської ім.М.Островського (1982 р.). премії міжнародного фестивалю міст-побратимів (1992 р.), отримує почесне звання самодіяльного хору України (1981 р.), а його керівник – звання заслуженого діяча мистецтв України (1981 р.) та цілий ряд інших почесних нагород: орден «Знак пошани» (1986 р.), медаль «Ветеран праці» (1987 р.), найвищу відзнаку фонду імені академіка М.А.Касьяна орден Миколи Чудотворця за примноження добра на землі (1997 р.)

Працює старшим викладачем у Полтавському педагогічному інституті (1981–1987), доцент (1987–1992), професор (з 1992), завідувач кафедри музики і співів (1982–2004), з 2004 року — професор кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. 1996 рік – ім’я Г.С.Левченка занесено до бібліографічного довідника «Cambridge: Whj’s Who ahd Musiciahs», який видається в Англії з 1936 року і останнім часом є одним із найважливіших міжнародних музикознавчих довідникових видань.

Григорій Семенович Левченко - автор понад 80 наукових праць, шести навчальних посібників з курсів хорового диригування, гармонії та теорії музики. Серед творчих здобутків видання восьми компакт-дисків з репертуару хору «Калина», а також численні зарубіжні гастрольні поїздки керованого Г. С. Левченком хору.

Своєю творчістю,  високою професійною майстерністю Григорій Левченко виховує почуття патріотизму, прищеплює любов до рідної культури та української мови.

Рішенням тридцять першої сесії районної ради шостого скликання від 13.06.2014 року присвоєно звання "Почесний громадянин Пирятинського району" Левченку Григорію Семеновичу, професору кафедри музики Полтавського національного  педагогічного університету імені В. Г. Короленка, заслуженому діячу мистецтв України, засновнику та керівнику українського народного хору "Калина",за вагомий особистий внесок у культурний розвиток Пирятинського краю.

 

Німець Світлана Володимирівна
 
Німець Світлана Володимирівна народилася 12 червня 1972 року в селі Поставмуки Чорнухинського району Полтавської області, у багатодітній селянській родині.

У 1987 році закінчила 8 класів місцевої школи і вступила до Гадяцького культосвітнього училища. По завершенню навчання працювала у сільських клубах сіл Поставмуки  та  Сухоносівка Чорнухинського району.

У 2002 році разом із сім’єю переїхала до  Пирятина. З 2003 по 2004 рік працювала на Пирятинському комбікормовому заводі.

Нині – приватний підприємець, керівник штабу волонтерського руху Пирятинщини.

Одружена, чоловік – Німець Володимир Іванович - на сьогодні перебуває у зоні АТО.

Діти: син  Владислав  -1994 року народження,  донька Наталія - 1998 року народження.

З квітня 2014 року Світлана Німець очолює штаб волонтерського руху на Пирятинщині. За цей час вона організувала і передала землякам на схід України допомогу на суму понад мільйон гривень.  Світлана Володимирівна - єдина жінка в районі, яка неодноразово відвідувала зону АТО, щоб передати особисто нашим бійцям необхідні речі, зібрані небайдужими пирятинцями.

Світлана Німець постійно перебуває на зв’язку з військовослужбовцями-земляками, переймається їхніми проблемами та допомагає їх вирішувати. Крім того, займається питаннями психологічної реабілітації пирятинських бійців, які повернулися із зони АТО.

Життєва позиція Світлани Володимирівни є гідним прикладом для юного покоління у вихованні справжніх патріотів своєї держави.

Рішенням сорок другої сесії районної ради шостого скликання від 14.08.2015 року присвоєно звання "Почесний громадянин Пирятинського району" Німець Світлані Володимирівні, за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху на Пирятинщині та надання допомоги мобілізованим у зону антитерористичної операції пирятинцям. 
 
[версія для друку]
TyTa