Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
05.06.2015

5 червня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча та міський голова Олексій Рябоконь.У ході засідання розглянуто питання заготівлі деревини для опалення об’єктів соціальної сфери на території Пирятинського району в осінньо-зимовий період. В обговоренні взяли участь керівники закладів охорони здоров’я, культури, освіти, представники правоохоронних органів.  Таким чином, напрацьовано механізм співпраці сільських голів та вищевказаних закладів з приватним підприємцем по заготівлі дров для опалення приміщень. Також присутні ознайомилися з листом Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області щодо наповнення місцевого бюджету та листом Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо своєчасного реагування на виявлення, попередження і запобігання терористичним актам чи диверсіям на об’єктах масового скупчення громадян.
 
Голова районної радиСергій Пазюк довів до відома присутніх результати розгляду перспективного плану формування територій громад Полтавської області на сесії обласної ради.  Питання мало дискусійний характер, тож заплановано доопрацювати пропозиції від району до перспективного плану, які необхідно подати на друге засідання двадцять дев’ятої сесії обласної ради.
 
Крім того, до відома присутніх доведено про оголошення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2015 року та рекомендовано міській та сільським радам визначитися з напрямками проектів та взяти участь у конкурсі.                                                              Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com