Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Форум місцевого розвитку Пирятинського району затвердив мікропроектні пропозиції громад
05.06.2015

5 червня у Пирятині, в рамках Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», відбулося засідання Форуму місцевого розвитку, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі Форуму взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, голови постійних комісій районної ради, керівники організацій та установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники  громадських організацій та засобів масової інформації.


Громадські організації представили на розгляд засідання мікропроектні пропозиції, які прагнуть втілити на своїх територіях. У результаті роботи затверджено наступні мікропроекти: ГО «Благоустрій» - «Капітальний ремонт лінії водопостачання по вул.Петровського с.Малютинці», ГО «Центр Громади» - «Реконструкція системи опалення Новомартиновицької амбулаторії сімейної медицини», ГО «Берегиня» - «Реконструкція водопідіймального устаткування артезіанської свердловини №11 та прокладання лінії водопостачання для забезпечення громади якісною питною водою по вул.Луценка, Петровського, Пролетарській та Жовтневій в с. Березова Рудка».

Крім того, учасники зібрання прийняли до уваги мікропроектну пропозицію ГО «Кручанське віче» «Впровадження енергозберігаючих заходів (термомодернізація будівлі) у Великокручанській зош І-ІІІ ступенів» та обговорили питання щодо співфінансування проектів за рахунок місцевих бюджетів.

                                                     

 Пирятинська районна рада
 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com