Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулися фінальні змагання спартакіади серед депутатів усіх рівнів Полтавської області
22.05.2015

20 травня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбулися обласні фінальні змагання спартакіади серед депутатів усіх рівнів Полтавської області, у якій взяла участь команда Пирятинської районної ради.Захід розпочався парадом команд–учасниць із районів та міст обласного значення. Депутатів-спортсменів привітали голова обласної ради Петро Ворона та його заступник Володимир Микійчук.
 
Депутати виборювали першість у п’яти дисциплінах: волейбол, міні-футбол, шахи, шашки та настільний теніс. Наші земляки гідно змагалися  з міні-футболу, однак у півфіналі поступилися команді Оржиці з рахунком 2:3, тож у підсумку посіли 4 місце. В особистому заліку у змаганнях із шашок депутат Березоворудської сільської ради Віталій Бричка виборов 1 місце і відстоюватиме честь області у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, які відбудуться у м. Ужгород.
 
У загальнокомандному заліку переможцями обласного етапу спартакіади стали: 1 місце – Полтавська районна рада, 2 місце - Оржицька районна рада, 3 місце – Полтавська міська рада.
 
 
                                                                              Пирятинська районна рада

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com