Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

Відбулися фінальні змагання спартакіади серед депутатів усіх рівнів Полтавської області
22.05.2015

20 травня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбулися обласні фінальні змагання спартакіади серед депутатів усіх рівнів Полтавської області, у якій взяла участь команда Пирятинської районної ради.

Захід розпочався парадом команд–учасниць із районів та міст обласного значення. Депутатів-спортсменів привітали голова обласної ради Петро Ворона та його заступник Володимир Микійчук.

Депутати виборювали першість у п’яти дисциплінах: волейбол, міні-футбол, шахи, шашки та настільний теніс. Наші земляки гідно змагалися  з міні-футболу, однак у півфіналі поступилися команді Оржиці з рахунком 2:3, тож у підсумку посіли 4 місце. В особистому заліку у змаганнях із шашок депутат Березоворудської сільської ради Віталій Бричка виборов 1 місце і відстоюватиме честь області у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, які відбудуться у м. Ужгород.

У загальнокомандному заліку переможцями обласного етапу спартакіади стали: 1 місце – Полтавська районна рада, 2 місце - Оржицька районна рада, 3 місце – Полтавська міська рада.