Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Про фінансово-господарську діяльність звітують комунальники
15.05.2015
13 травня на черговому засіданні виконкому міської ради заслухано звіти комунальних підприємств міста про виконання ними фінансових планів  та господарську діяльність за перший квартал 2015 року.
 
Комунальні підприємства міста, а це „Каштан“, „Пирятинський міський водоканал“, Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди, магазин роздрібної торгівлі „Райдуга“, готель „Пирятин“ спрацювали з прибутком.
 
Проведений аналіз господарської діяльності міського водоканалу показав, що підприємство зазнає великих втрат у зв’язку з  неконтрольованим використання води мешканцями міста, тобто для поливу огородів та інших цілей. Виконавчим комітетом акцентовано увагу на необхідності вжиття конкретних дієвих заходів щодо відключення від водопостачання „злісних“  боржників та споживачів,  які використовують воду не за призначенням.
 
За інформацією КП „Каштан“ на підприємстві зросли доходи від реалізації послуг по вивезенню твердих побутових відходів, утриманню будинків. Разом з тим, зростання цін на матеріали та енергоносії негативно вплинули на фінансовий стан комунального підприємства.  
 
Значно знизився отриманий прибуток в порівнянні з відповідним  періодом 2014 року по Пирятинських госпрозрахункових очисних спорудах. Це спричинено зменшенням обсягу виробництва продукції та відповідно і зменшенням споживання послуг ПАТ „Пирятинський сирзавод“.
 
КП „Готель „Пирятин“ також працює над покращенням іміджу готелю, створенням зручностей для гостей міста. Тривають ремонтні роботи в готельних номерах, придбано необхідні матеріали, меблі та обладнання.
 
Продовжується роботи по реконструкції фасаду книжкового магазину „Райдуга“.

 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com