Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
09.04.2015

 

9 квітня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.Про зміни до порядку призначення субсидій у 2015 році доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Гудзь. Наголошено, що субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення на  підставі лише двох документів: заяви тадекларації про доходи і витрати осіб.Правдивість задекларованих даних органи соціального захисту перевіряють шляхом запитів до Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду. Якщо свідомо надані неправдиві або неповні відомості, надання субсидії припиняється, а надміру перерахована сума повертається у подвійному розмірі.
 
Про надання послуг сільському населенню територіальним Центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району поінформувала начальник установи Аноніна Сальницька. Зазначено, що протягом І кварталу поточного року здійснено 24 виїзди мультидисциплінарних команд у сільську місцевість в результаті яких соціальні послуги отримали 680 громадян, що становить 47% від загальної кількості обслужених. До обговорення долучився голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Іван Пицяк.
 
Крім того, учасники зібрання  розглянули питання забезпечення умов реалізації проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров’я - на службі людей", порядок проведення проміжних виборів депутатів місцевих рад та ознайомилися з листом ПАТ "Полтаваобленерго" щодо розчищення трас повітряних ліній.
 
Наостанок члени Координаційної ради обговорили питання впровадження Закону України "Про добровільне об’єднання громад" та напрацювали ряд пропозицій щодо його реалізації.
 
З усіх питань, які розглядалися Координаційною радою, дані відповідні рекомендації.

 


Пирятинська районна рада

 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com