Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Голова районної ради прозвітував про свою діяльність
27.03.2015

27 березня відбулося пленарне засідання тридцять дев’ятої позачергової сесії Пирятинської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віктор Гаркуша, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, причетних до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

 


Спочатку депутати заслухали звіт голови районної ради Сергія Пазюка про свою діяльність з березня 2014 року по березень 2015 року (з повним звітом можна ознайомитися у рубриці «Рішення сесії районної ради»).

Далі учасники зібрання внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік у зв’язку з отриманням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на 2015 рік, отриманням іншої субвенції із загального фонду обласного бюджету на організацію відпочинку демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції.
 
На прохання депутатів було заслухано  інформацію представника ПАТ «Пирятинський сирзавод» щодо ситуації із закупівельними цінами  на молоко від населення.
 
Рішення сесії приймалися депутатською одностайністю.

 


Пирятинська районна рада
 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com