Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Свято села у Кейбалівці
01.10.2012

 Вже стало доброю традицією у останні вересневі дні у Кейбалівці святкувати День села. Тож і цього року 30 вересня мальовниче село на березі Удаю відзначило своє день народження. На затишному подвір’ї  рідної для всіх кейбалівчан школи  зібралися місцеві жителі, поважні гості, талановиті артисти району. Різними барвами майоріла оригінальна виставка місцевих народних умільців.

Відкрив свято села, на правах господаря, сільський голова Віктор Дорошенко.

     Людське життя швидко змінюється, роки летять, немов птахи. Але незабутніми залишаються спогади про знайому стежину, батьківську хату та рідне село.

     На свято завітав, щоб поздоровити своїх земляків, голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко. Він багато теплих слів адресував односельцям, віддав шану людям старшого покоління. Керівник району згадав колишнього голову колгоспу М.Л.Ящика, який доклав зусиль, щоб газифікувати село, побудувати школу, спортзал, дороги з твердим покриттям, а нині його сини гідно продовжують батьківську справу.

-         Бажаю вам, шановні земляки, щоб на кожному кутку села жили щастя і достаток,радість і добро,  гарного всім настрою.

Від Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко вручив грамоти активним людям, яким Кейбалівка стала другою домівкою і чия праця гідна відзнаки. Нагороди отримали завідуюча ФАПом Т.І. Ковтунович  та  народна умілиця О.М. Шаїхова.

 Начальник відділу культури та туризму Тамара Білоброва  вручила грамоти від Пирятинської районної державної адміністрації і привітала кейбалівчан зі святом.

 На Дні села відзначили подарунками найстаршу жительку, ветерана афганської війни, ліквідатора аварії на ЧАЕС, багатодітну сім’ю, цьогорічних ювілярів, передовиків ТОВ «Леляківське» та ТОВ ПКЗ «Агро».

Кейбалівська земля щедра співочими талантами. Тож вітали своїх земляків Володимир Луценко, Володимир Нічик, Валентина Стельмах, Світлана Нічик і учні школи. Святковий настрій допомагали створювати кращі колективи та солісти району.

І хоча погода внесла у свято свої корективи, все ж під рясним дощем вдалося завершити дійство футбольним турніром.

                                                                  Пирятинська районна рада


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com