Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Ювілей Полтавської області
23.09.2012

            22 вересня Полтавщина відзначила свій 75-річний ювілей.

 В українській духовній скарбниці наша область вирізняється сузір’ям письменницьких талантів, чиє рукописне і друковане слово досягло таких художніх висот, що залишається в зоряній вічності.

Наш славетний земляк Олесь Гончар писав: «Полтава завжди була середхрестям доріг народу». Пройти цими дорогами – значить відчути особливу магію Полтавщини – берегині історико-літературних традицій.          Ювілейна дата в історії нашої області – це свято всіх, хто народився, жив і живе на щедрій Полтавській землі, примножуючи її славні традиції. Наш край завжди славився людьми, які мужньо боронили рідну землю від ворога у воєнні роки, збагачували її в мирній праці, щиро вболівали за майбутнє своєї Батьківщини.


   Тож 21 вересня у Пирятинському районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 75-ї річниці утворення Полтавської області. Зі святкової сцени до громади звернувся голова районної ради Олексій Нечипоренко:


     - Полтавська область географічно розташована в центральній частині України, окрім того вона ще являється центром духовності нашої держави. Область дала світу таких визначних людей, як: Іван Котляревський, Григорій Сковорода, Євген Гребінка, Остап Вишня і багато інших митців.
З приводу свята, шановні пирятинці, прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку нашої Полтавщини.


 
З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Микола Купріян та заступник Пирятинського міського голови Ігор Шикеринець.


За значний особистий внесок у соціально-економічний і культурно-освітній розвиток області та вагомі трудові досягнення кращі пирятинці отримали ювілейні відзнаки. А з нагоди 69-ї річниці визволення Пирятинщини від фашистських загарбників вручили грамоти учасникам бойових дій.

     У рамках Всеукраїнської акції «Майстри мистецтв – трудівникам села» до Пирятина прибули колективи Полтавської обласної філармонії, які і дарували своє мистецтво усім глядачам. Цього дня такі ж концерти відбулися у селах Харківці та Каплинці.

 

                                                                     Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com