Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулася чергова сесія Пирятинської районної ради
21.09.2012


21 вересня відбулася 16-та сесія Пирятинської районної ради шостого скликання. В засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Купріян, депутати обласної ради Віктор Гаркуша та Іван Близнюк.

На сесії заслухано інформацію Ірини Солдатової, начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, "Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік в частині розвитку переробної промисловості" та Юрія Митропана, заступника голови райдержадміністрації, "Про готовність підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років".

Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року та внесення до нього змін на 2012 рік інформувала Людмила Безушко, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Депутати також затвердили районні цільові програми, а саме: "Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Пирятинському районі на 2013 – 2015 роки" і "Вдосконалення роботи дозвільного центру Пирятинської райдержадміністрації на 2012-2013 роки"; затвердили список присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області, прийняли рішення "Про участь Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області" та інші.

 

Вів засідання сесії голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com