Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Голова Пирятинської районної ради взяв участь у роботі з’їзду та семінару Української Асоціації районних та обласних рад
14.09.201211 вересня у селищі Чорноморське Комінтернівського району Одеської області проходив з’їзд Української Асоціації районних та обласних рад, присвячений 20-й річниці утворення Асоціації, в якому взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, провідні експерти та науковці. 12 – 14 вересня відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування. У заходах взяв участь голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко.

Українська асоціація районних та обласних рад – всеукраїнське добровільне об’єднання органів місцевого самоврядування. Відповідно до Статуту метою діяльності Асоціації є покращення якості життя територіальних громад. На сьогодні Асоціація об`єднує всі обласні ради України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим, а також 80% районних рад.

На з’їзді, який вів Президент Української Асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, було підбито підсумки роботи Асоціації та визначено основні напрямки її діяльності на майбутній період, затверджено звіти Правління, Ревізійної комісії, рішення Правління, внесено зміни та доповнення до Статуту Асоціації, вирішено кадрові питання. Обговорено законодавчі ініціативи з удосконалення функціонування місцевого самоврядування, розглянуто питання щодо здійснення децентралізації та реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи, покращення фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування в процесі їхньої діяльності, стратегічного планування територіального розвитку та інше.

У ході з’їзду учасники обмінялися досвідом роботи у вирішенні питань місцевого значення та ухвалили резолюцію.

На семінарі для представників органів місцевого самоврядування розглянуто проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Метою Концепції є визначення напрямів, механізмів та строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної максимально забезпечити передовсім, надання якісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території.

Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com