Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Розвиваємо дружні відносини
04.07.2012З 28 червня по 1 липня на офіційне запрошення Пирятинської міської ради в м. Пирятин перебувала делегація з гміни Лєжайськ Підкарпатського воєводства (Польща). 

До складу польської офіційної делегації ввійшли войт гміни Кшиштоф Собейко, заступник войта Болеслав Павлуш, голова ради Даріуш Медрек, депутат гміни Роберт Мондри, директор Колективу шкіл в Дембне Даріуш Міш. В ході візиту польська делегація ознайомилася з роботою міської ради, побувала в Пирятинському ліцеї, на ПАТ «Пирятинський сирзавод», в Полтавській обласній раді, де зустрілася з депутатами постійної комісії з питань житлово-комунального господарства. Та основною подією візиту стало підписання Угоди з партнерства та подальшого розвитку господарських та культурних відносин між гміною Лєжайськ та містом Пирятин.
Підписавши офіційний документ, сторони Угоди постановили поглиблювати економічну взаємодопомогу, співробітництво та соціально-культурну діяльність для створення сприятливих умов активізації та зміцнення взаємних контактів. Розвиток партнерства на основі цієї Угоди має сприяти подальшому розвитку економічних і соціально-культурних цілей. На заключній зустрічі Олексій Рябоконь відмітив важливість вивчення досвіду самоврядування західних сусідів, встановлення та розвиток дружніх відносин, взаємовигідного співробітництва.


Пирятинська міська рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com