Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

У Пирятині відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради
04.04.20124 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків з громадськістю та інформаційної сфери та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном. 

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Олексій Нечипоренко, заступник голови районної ради Василь Митропан та голова районної державної адміністрації Микола Купріян. 

Про стан боротьби зі злочинністю, корупцією, охорони громадського порядку на території Пирятинського району інформував начальник районного відділу УМВС України в Полтавській області Віктор Іванько. 

Про зміни до показників районного бюджету на 2012 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації. начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко. 

З проектом районної Комплексної програми забезпечення безпеки дорожнього руху у Пирятинському районі на 2012-2014 роки ознайомив депутатів заступник голови райдержадмінстрації Юрій Митропан. 

Про доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2012 рік проінформувала начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірина Солдатова. 

По всіх питаннях, внесених на розгляд постійних комісій, прийняті відповідні рекомендації.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com