Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція "Пирятинські екологічні читання"
30.03.2012

Національні природні парки з’явились, як одні з перших форм охорони природи, ще в другій половині XIX ст. і своїм розвитком довели, що вони є провідними формами природозаповідання. Сьогодні для всіх вже стало очевидно, що тільки разом можна вирішувати, як має розвиватися наше довкілля. Саме з метою збереження та відтворення на Пирятинщині природного біорізноманіття районною радою проведена робота по створенню в районі Національного природного парку "Пирятинський". 

Вже традиційно Пирятинська районна рада спільно з Київським Національним університетом імені Т. Г. Шевченка та Полтавським Національним університетом імені В. Г. Короленка щорічно проводить науково-практичні екологічні конференції. Цьогорічна конференція проходитиме під назвою "Національні природні парки – досвід, проблеми та перспективи". 

Конференція включатиме в себе пленарне засідання та роботу в секціях за напрямками: 

1. Збереження біорізноманіття.
2. Екологічна просвіта.
3. Екологічний туризм на територіях національних природних парків.
4. Постерна сесія "Символи нашого національного парку"

Запрошуємо представників навчальних закладів, всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться 11 травня 2012 року о 1000 за адресою: Полтавська область, м. Пирятин, вул. Леніна, 42, приміщення адмінбудинку районної ради. Реєстрація учасників конференції з 0900 до 1000.
Про свою участь у конференції та тему виступу просимо повідомити до 06 квітня 2012 року за електронною адресою: 
RAYRADA_PIR@meta.ua  або тел./факс 3-10-15.

Правила оформлення матеріалів (виступів)

Матеріали обсягом до шести сторінок, надруковані на аркушах формату А4, записані на електронному носії (флеш-карта, CD), інтервал – 1,5; шрифт – 14, в WORD 97 і роздруковані в одному екземплярі. Окремо слід подати інформацію про авторів: прізвище, ім’я, по батькові (повністю), посада, наукове звання, місце роботи, адреса, контактні телефони та поштова адреса. Поля: верх, низ – 2,0, ліве – 3,0, праве – 1,0. Назва файлу – прізвище автора. В статті повинні бути посилання автора на літературні джерела. Текст повинен бути викладений без помилок. Автори несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. 


Пирятинська районна рада.©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com