Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відзначили Дня захисника Вітчизни
24.02.2012


23 лютого в приміщенні Пирятинського районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня захисника Вітчизни. 


З Днем Захисника Вітчизни присутніх вітали районний військовий комісар, майор Віталій Лучний, заступник голови райдержадміністрації Андрій Малишкін та заступник голови районної ради Василь Митропан, міський голова Олексій Рябоконь та депутат міської ради Валентина Луценко, голова районної ради ветеранів Богдан Дубецький, головний отаман Українського козацтва Ігор Лукінчук та голова районної організації козацького товариства Микола Митропан. 


У своєму виступі Василь Митропан відзначив, що мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь - саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку - це святий обов`язок кожної людини. 

Захисники Вітчизни - це ті, хто в грізні воєнні часи відстояв рідну землю від фашистської навали. Це ті сивочолі ветерани, чия юність співпала з нелюдськими випробуваннями, з горем, кров’ю та лихоліттям. Та вони вистояли і в післявоєнні роки відбудовували та розвивали країну. 

День захисника Вітчизни - це свято і ветеранів Великої Вітчизняної війни, і нинішніх військовослужбовців та працівників збройних сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії. Славні традиції батьків і дідів сьогодні гідно продовжує нове покоління військовослужбовців, які стоять на захисті миру, праці, незалежності України. 

 По закінченню урочистостей розпочався святковий концерт за участю учасників художньої самодіяльності районного Будинку культури, школи естетичного виховання і Будинку дитячої та юнацької творчості.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com