Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Десята позачергова сесія районної ради
13.12.2011

12 грудня відбулася десята позачергова сесія районної ради шостого скликання. Вів пленарне засідання в. о. голови районної ради Василь Митропан. 

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Микола Купріян, заступники голови райдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, причетних до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.  

На сесії затверджено: 

Програму технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку району на період до 2015 року; 

перелік видів оплачуваних громадських робіт і план бронювання робочих місць по Пирятинському району на 2012 рік та внесено зміни до рішень 3-ої сесії районної ради шостого скликання від 17.12.2010 року щодо організації оплачуваних громадських робіт та бронювання робочих місць в 2011 році; 

Положення про Форум місцевого розвитку в новій редакції та склад Форуму; народних засідателів Пирятинського районного суду Полтавської області та звільнено директора Пирятинської районної дирекції кіновідеомережі в зв’язку з ліквідацією підприємства.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com