Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Ініціативи Пирятинщини вкотре підтримані Міжнародним фондом «Відродження»
21.11.2011

 

17 листопада ГО «Жіночі ініціативи» була запрошена на підписання грантової угоди з Міжнародним фондом «Відродження» щодо реалізації проекту «Посилення правових можливостей громадян Пирятинського району», за підтримки програми «Верховенство права», який передбачає надання первинної юридичної допомоги та посередництва (медіації) при вирішенні сімейних, трудових, адміністративних та кримінальних конфліктів. Дана діяльність буде здійснюватися в Центрі Порозуміння в громаді, що функціонує з 2010 року в приміщенні районного Будинку культури (2 поверх) та на території Великокручанської сільської ради. 

Це вже третій за 2011 рік проект, наданий ГО «Жіночі ініціативи» Міжнародним фондом «Відродження» і розрахований на підвищення організаційної спроможності громадян Пирятинського району, активізації їх для прийняття рішень та отримання різного виду послуг. На даний час у районному Будинку культури здійснюється ремонт приміщення, в якому з грудня 2011 року розпочне свою діяльність Центр громадської активності – осередок навчання, виховання та розвитку громади (Проект «Трансформування Пирятинського районного Будинку культури в Центр громадської активності – осередок навчання, виховання та розвитку громади», що реалізується за підтримки Антрикризової гуманітарної програми). В даному Центрі планується надання різного роду навчальних, розвиваючих та правових послуг, що відповідатимуть потребам громади району (проведення навчальних семінарів, тренінгів, консультування, гурткова робота, навчання комп’ютерної грамотності, змістовного проведення дозвілля для молоді та дорослої категорії). 

За більш детальною інформацією про діяльність ГО «Жіночі ініціативи» та можливість долучитись до реалізації вищевказаних проектів можна за тел. 0500157747 або за електронною адресою: mediator_pyriatyn@i.ua (Ірина Таран)


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com