Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

День села в Кейбалівці
26.09.2011


25 вересня у Кейбалівці святкували День села. 

Все в житті починається з любові: з любові до Батьківщини, до народу, до тієї вулиці, де ти народився і виріс, до тієї криниці, з якої вперше випив води. Такими словами розпочали свято його ведучі Тетяна Іваненко та Ірина Ящик. Вони розповіли про історію села, його видатних людей. 

Святкові подарунки отримали: єдина вдова, що залишилася в Кейбалівці Орина Козловська, ветеран афганської війни Володимир Савич, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Олександр Іващенко. Подарунки з нагоди свята отримали механізатори, доярки та молоді спеціалісти ТОВ «Леляківське» і ТОВ ПКЗ «Агро». А оскільки найбільшим багатством кожного є родина, вшанували багатодітні сім’ї, сім’ї, в яких цього року народилися малята та які цього року святкують тридцятирічний ювілей подружнього життя. 


Усю велику Кейбалівську родину вітали почесні гості: сільський голова Віктор Дорошенко, голова ветеранської організації Любов Левченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тамара Білоброва. Своїх земляків привітав голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко. 


Протягом усього свята співали, вітаючи жителів села і гостей, добрі сусіди – народний самодіяльний фольклорний колектив «Молодички» із Сасинівки, лауреат літературно-мистецької премії ім. Дмитра Луценка «Осіннє золото» Валентина Стельмах та Валерія Ящик з Леляків, Руслана і Сніжана Довженки з Калинового Мосту. 


У Кейбалівці також багато співучих людей. Тож земляків вітали Володимир Луценко і Володимир Нічик, Світлана Нічик і Олександра Луценко, юні таланти Ірина Бей та Аня Харкевич. До Дня села народні умільці підготували чудову виставку своїх виробів. Свято вдалося на славу і завершилося спортивними змаганнями з міні-футболу.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com