Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Пирятинщина відзначила День визволення
19.09.2011

18 вересня жителі Пирятинщини 68-й раз святкували День визволення від фашистських загарбників та День міста Пирятин. 

Напередодні, 16 вересня, покладанням квітів до Меморіалу Слави розпочалися святкові заходи з нагоди цих пам’ятних дат. Керівники району та міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, учнівська та студентська молодь, громадськість вшанували пам'ять загиблих земляків. 

З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Олексій Рябоконь, голова ради районної організації ветеранів Богдан Дубецький та перший секретар КПУ Тамара Цупило. 

Святковою ходою центральною вулицею міста, під супровід духового оркестру, всі перейшли до районного Будинку культури, де відбулися урочистості та святковий концерт. 

Про внесок пирятинців у перемогу над фашизмом нагадав у доповіді голова Пирятинської районної державної адміністрації Микола Купріян. 

Голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко у своєму вітальному слові зазначив:
- Сьогодні ми з болем розуміємо, що з кожним роком залишається все менше учасників та свідків тих героїчних часів. Ми не забудемо воїнів, чий прах покоїться в могилах і обелісках, тих, хто помер від фронтових ран та був закатований окупантами. Світла пам’ять всім, кого забрала жорстока війна. Відзначаючи цей світлий день, хочу побажати Вам, шановні ветерани, здоров’я, безхмарної старості, довгих літ життя, зігрітих теплом та турботою вдячних нащадків! Нехай не турбують Вас старі рани, а ваші внуки та правнуки живуть під мирним небом! 

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь.
Керівники району та міста грамотами відзначили учасників бойових дій, людей, які вносять свій посильний вклад у виховання молодого покоління та молодь, яка береже пам'ять про величний подвиг визволителів. 


У святковому концерті з нагоди 68-ї річниці визволення Пирятинщини від фашистських загарбників та Дня міста взяли участь кращі колективи та виконавці районного Будинку культури, школи естетичного виховання і Будинку дитячої та юнацької творчості.


Пирятинська района рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com