Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Свято села у Прихідьках
19.07.2011

16 липня 2011 року у селі Прихідьки святкували День села. «Села, як і люди, мають свої біографії. У кожного вона своя. Тільки в селі людина може так близько спілкуватися з природою, розуміти її душею» - цими словами розпочала свято ведуча Тетяна Шаповал. 

Писемні згадки про перші козацькі зимівники датуються 1755-1756 рр. Як населений пункт, Прихідьки засновані прибулими з навколишніх сіл. «Хто там живе?» - питали і чули відповідь: «Прихідьки». Звідси й походить назва села. 

Зі святом односельців привітав сільський голова Василь Брюховецький. Він вручив грамоти та подарунки молодим і багатодітним сім’ям, сім’ям-ювілярам, наймолодшим та найстарішим жителям села, активістам, підприємцям. 


Велику прихідьківську родину вітали почесні гості – керуючий справами виконавчого апарату Пирятинської районної ради Володимир Прокопенко та генеральний директор ВАТ «Повстинагроальянс» Василь Різник. 

Володимир Прокопенко привітав усіх присутніх зі святом та нагородив Грамотами районної ради за активну участь у громадському житті села Андрія Сімонова, депутата районної ради, Михайла Олексенка завідуючого Прихідьківським СК, Людмилу Бутич, бібліотекаря сільської бібліотеки-філії та Тетяну Шаповал, активну учасницю художньої самодіяльності. 


У Прихідьках багато співучих людей. Тому своїх односельчан вітали вокальний і фольклорний колективи та окремі виконавці. 
 


Своїх сусідів зі святом приїхали привітати і аматори з села Дейманівка. 


До Дня села народні умільці підготували чудову виставку своїх виробів. 


Свято продовжили спортивні змагання, ігри та розваги для дітей, розіграш лотереї. 

День села вдався на славу і завершився святковим феєрверком.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com