Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

На Пирятинщині розпочала роботу екологічна експедиція
13.07.2011

На Пирятинщині з 12 липня 2011 року перебуває екологічна експедиція. Щоліта уже протягом семи років науковці з Київського національного університету імені Т.Шевченка зі своїми студентами досліджують флору і фауну річки Удай та її прибережних територій. Цього року до складу експедиції входить чотири науковці і десять студентів. 


Розпочала свою роботу експедиція з наради в районній раді під головуванням голови районної ради Олексія Нечипоренка. В ній взяли участь кандидати біологічних наук Анатолій Подобайло, Володимир Горобчишин, Юрій Проценко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Прокопенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Лелюх, заступник начальника відділу оперативного регулювання питань використання природних ресурсів державного управління екологічних ресурсів у Полтавській області Володимир Миленко та вчителі біології Пирятинських шкіл. 

На засіданні обговорили завдання, які необхідно вирішити в ході екологічної експедиції:
1. Охарактеризувати сучасний стан природно-історичних святинь у Пирятинському районі, за допомогою спонсорських коштів видати Путівник екологічних святинь і встановити в кожному такому місці інформаційний стенд. Ці місця обрані конкурсним шляхом. Серед них – Березова Рудка, острів Масальський, урочище Куквин, Старий замок і Черещатий дуб в Пирятині. Крім того науковці планують видати Атлас рідкісних і типових тварин Пирятинщини та Путівник англійською мовою. 

2. Екологічний моніторинг водних об’єктів. З цією метою кожного дня науковці будуть виїздити в різні місця по руслу Удаю. Науковцям в роботі активно допомагають пирятинські школярі. 

3. Моніторинг стану водних екологічних систем у місцях скиду стоків Пирятинськими госпрозрахунковими очисними спорудами вище та нижче по течії річки Удай. 

За словами Володимира Горобчишина по результатах минулорічної експедиції річка знаходиться в гарному стані.
На осінь заплановано ряд тренінгів для учнів і вчителів-біологів.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com