Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Пам’яті розстріляних земляків у Пироговій Леваді
18.05.2011

День 18 травня увійшов у життя Пирятинської та Гребінківської громад, як день Скорботи по розстріляних у Пироговій Леваді в роки Великої Вітчизняної війни, де у братських могилах лежать чоловіки, жінки і діти, українці і росіяни, євреї і цигани, люди різних віросповідань, комуністи і безпартійні. 

Цього дня вшанувати пам’ять розстріляних зібралися представники влади, рідні загиблих, молодь та небайдужі до трагедії люди. 

Відкрив мітинг-реквієм, на якому головував голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко, голова Пирятинської районної державної адміністрації Микола Купріян. До присутніх звернулися заступник голови Гребінківської районної державної адміністрації Василь Пісня, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко, Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, від імені тих, хто втратив рідних в Пироговій Леваді - Іван Капштик та Валентина Димова, від молодого покоління - учениця Пирятинської загальноосвітньої школи № 6 Дарина Опанасенко. 

Панахиду по безневинно убієнних наших земляках відправив Благочинний Української православної церкви у Пирятинському та Гребінківському районах, настоятель Різдво-Богородицького собору, протоієрей отець Михайло. 


Нехай невинно убієнним буде легкою земля, що їх схоронила. Вічна пам’ять вам, земляки. Для нас це місце – вічний спомин і біль.

Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com