Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Навчальний тренінг “Програма розв’язання конфліктів у навчальних закладах” відбувся у м. Пирятин
25.04.2011

20-22 квітня 2011 року Представники 7 областей України та АР Крим стали учасниками тренінгу. Починаючи з 2008 року ГО «Жіночі ініціативи», за підтримки БО «Український Центр Порозуміння», Пирятинської районної ради, відділу освіти Пирятинської райдержадміністрації реалізовує модель профілактики правопорушень серед дітей та молоді, спільно з правоохоронними органами, впроваджує програму відновного правосуддя у Пирятинському районі. 


Учасники з Харківської, Луганської, Донецької, Сумської, Черкаської, Запорізької, Полтавської областей та АР Крим мали можливість познайомитися із новим альтернативним способом вирішення конфліктів у навчальних закладах, що сприятиме становленню мирної атмосфери і зниженню рівня агресивності серед дітей та молоді, формуванню толерантного ставлення у стосунках з іншими, розумінню та прийняттю основних засад демократичного суспільства. Вели навчання досвідчені тренери, діяльність яких відома не лише в Україні, а й за її межами: президент БО «Український Центр Порозуміння»- Роман Коваль та директор з розвитку БО «Український Центр Порозуміння» - Альона Горова. 

Крім навчального тренінгу учасники мали можливість ознайомитися із культурною спадщиною Пирятинського району. Під час організованої Пирятинською районною радою та відділом культури і туризму Пирятинської РДА культурної програми представники різних куточків України познайомились із звичаями і традиціями Полтавщини, виробами Пирятинських майстрів та особисто стали учасниками пісенно – мистецького вечору відпочинку у художньому салоні с. Велика Круча.

Даний тренінг проводиться в межах проекту “Поширення досвіду впровадження відновних практик у навчальних закладах України ”, що реалізується за підтримки програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com