Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - реальне вирішення проблем
23.03.2011

В рамках проекту ЄС та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у селі Сасинівка зроблено ремонт вуличної мережі водопостачання, жителів села забезпечено питною водою. 

За успішну реалізацію проекту, по додатковій квоті, громадська організація «Сасинівське джерело» отримала грант на придбання шкільного автобуса. Загальна вартість даного проекту – 187 тис. грн. З Міжнародних фондів профінансовано понад 78 тис. грн., понад 87 тис. грн. отримано з обласного і районного бюджетів, понад 12 тис. грн. – із сільського, майже 9 тис. грн. зібрала сільська громада. Новий автобус облаштували газовим обладнанням, використавши додатково 7 тис. грн. Ці витрати взяли на себе сільська рада і ПАТ «Пирятинський сирзавод». 

Для поздоровлення з отриманням шкільного автобуса до Сасинівки завітали керівники району – голова Пирятинської районної ради Олексій Нечипоренко та голова Пирятинської районної державної адміністрації Микола Купріян. 

Олексій Нечипоренко відзначив, що Сасинівська сільська рада – одна з найактивніших в районі. Велика заслуга в питанні активізації громади належить сільському голові Віктору Дорошенку. Керівники району запевнили, що влада й надалі підтримуватиме сільські громади, які прагнуть долучитися до вирішення власних проблем та всіляко сприятиме співпраці з ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та іншими Міжнародними фондами, програмні засади яких передбачають вирішення нагальних проблем наших громад.Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com