Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Утримання сільських доріг
04.02.2011

03 лютого 2011 року в Пирятинській районній раді, за ініціативи голови районної ради Олексія Нечипоренка, була проведена робоча нарада по питанню прийняття на баланс та стану утримання сільських доріг. 

Нарада проходила за участю начальника філії «Пирятинський райаводор» ДП «Полтавський автодор» Василя Ярошенка, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександра Михайлика, заступника голови райдержадміністрації Юрія Митропана, сільського голови Сасинівської сільської ради Віктора Дорошенка, завідуючої юридичним сектором виконавчого апарату районної ради Олесі Богатир. 

Особливо гостро, на сьогоднішній день, стоїть питання закриття залізнодорожного переїзду в с. Першотравневе в зв’язку з тим, що дорога з твердим покриттям з с.Олександрівка до с. Першотравневе ніде не перебуває на обліку. 

За результатами обговорення, учасники наради прийняли рішення звернутися до Служби автомобільних доріг в Полтавській області та ініціювати перед Укравтодором питання взяття на баланс безгосподарних доріг.


Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com