Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося друге засідання тридцять восьмої сесії районної ради
18.04.2019

18 квітня відбулося друге засідання тридцять восьмої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Владислав Гуленко та секретар міської ради Тетяна Чайка.

Безпосередньо перед пленарним засіданням відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, де заступник голови районної ради Олексій Гусак повідомив, що вчора рішенням сесії міської ради надано попередню згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Пирятинської ОТГ майнового комплексу та майна районного Будинку культури.

Далі депутати розглянули ряд листів, що надійшли до районної ради, зокрема про передачу міжбюджетних трансфертів від міської і сільських рад, а також із проханням у виділенні додаткових коштів. Народні обранці детально обговорили і узгодили питання, що вносяться на розгляд сесії.

У ході пленарного засідання депутати ухвалили рішення про передачу майнового комплексу і майна  районного Будинку культури, Пирятинської бібліотеки та Пирятинської бібліотеки для дітей зі спільної власності територіальних громад району в особі Пирятинської районної ради у комунальну власність Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади в особі Пирятинської  міської ради. Даним рішенням делеговано представників районної ради до складу комісії з приймання-передачі. Голові районної ради доручено укласти договір з міською радою про безоплатне спільне використання окремо визначеного майна. Рішення вступить в силу з моменту підписання сторонами акту приймання-передачі вищезазначеного майна. Також депутати прийняли рішення про добровільну відмову від права постійного  користування земельною ділянкою, яка обслуговує будівлі даного закладу культури.

Депутати затвердили звіт про виконання  фінансового плану КП "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради за 2018 рік, Положення про районний організаційно-методичний  центр  клубних закладів, його штатний розпис.

Крім того, депутати внесли зміни до показників районного бюджету  на  2019 рік, серед яких кошти у сумі  741 060 гривень спрямовано на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Саме це питання останніми днями викликало соціальну напругу на Пирятинщині. Також виділено кошти на  харчування учнів шкіл району, компенсацію за використані послуги зв’язку пільговим категоріям населення, на заробітну плату працівникам Будинку культури і центральної районної  бібліотеки тощо.

Депутати внесли зміни до рішення 37 сесії від 05 березня 2019 року "Про надання дозволу КП "Пирятинська центральна районна лікарня" районної ради на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району" та до Порядку складання, затвердження і контролю виконання фінансового плану комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги".

Наостанок  ухвалено  Звернення депутатів Пирятинської районної ради сьомого скликання до народного депутата України Богдана Р.Д., комітету з питань аграрної політики та земельних відносин  Верховної Ради України сьомого скликання щодо безконтрольного надання в постійне користування земель державної та комунальної власності, оскільки нинішній існуючий спосіб отримання земельних ділянок, на думку депутатів,  є неконкурентним і завдає значних втрат для місцевих бюджетів.
 
   
   
 
 


Пирятинська районна рада


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com