Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

На спільному засіданні постійних комісій
05.12.2018

5 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської   районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова райдержадміністрації Олег Куча.

Розпочалося засідання привітанням керівництва району із Всесвітнім днем волонтера, який відзначається саме 5 грудня. За громадську ініціативу, активну волонтерську діяльність та допомогу захисникам України нагороджено спільними грамотами районної ради і райдержадміністрації Костянтина Наріманідзе, Ірину Миць та ТОВ «ПКЗ-АГРО».

Далі традиційно перейшли до  розгляду  листів, які надійшли до районної ради, серед погоджених - передача міжбюджетних трансфертів на реалізацію сільських програм, відшкодування збитків від перевезень залізничним транспортом громадян пільгових категорій, виділення коштів на енергоносії, заробітну плату, поточні видатки тощо.

Далі перейшли до питань, що включені до порядку денного тридцять четвертої  сесії. Так, зокрема, депутати погодили звіт голови районної ради, Програму економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2019 рік, внесення змін до районних Програм, Календарних планів та показників районного бюджету на поточний рік, хід виконання районної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними  напрямками до 2020 року.   

Також узгоджено план роботи Пирятинської районної ради на 2019 рік, затвердження Статуту комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради в новій редакції та інше.

Наостанок, обранці погодили текст Звернення депутатів Пирятинської районної ради щодо відкликання проекту Закону України «Про створення, ліквідацію та зміну меж районів Полтавської області».

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії відбудеться 7 грудня.

 
Пирятинська районна рада

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com