Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю
03.12.2018

Близько 10%жителів Землі – інваліди, і з року в рік їх кількість збільшується. В Україні таких людей майже 3 мільйони, на Пирятинщині - близько 2 тисяч.

Люди з обмеженими можливостями не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці міг би опинитися будь-хто. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей і відчувати себе звичайними людьми. Нині про проблеми людей з інвалідністю заговорили, питання перевели у площину практичних рішень, права людей з інвалідністю почали закріплювати на законодавчому рівні.

Тож з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю у Пирятині, у Центрі громадського діалогу,  відбувся урочистий захід. Учасників зібрання привітали голова районної ради Сергій Пазюк, заступник голови райдержадміністрації Оксана Коломієць, секретар міської ради Тетяна Чайка та голова районної організації «Союз організації інвалідів України» Олег Сімон.

Сергій Пазюк від щирого серця бажає всім людям з обмеженими можливостями сил і здоров’я, достатку і успіху.

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com