Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
13.07.2018

13 липня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова райдержадміністрації Олег Куча.

Розпочалося засідання із обговорення питання щодо фінансування дошкільних навчальних та клубних закладів району. На сьогодні деяким сільським радам доводиться утримувати заклади за рахунок своїх бюджетів, оскільки наповнення районного бюджету більш суттєво відбувається вже восени. Очільники району пояснили сільським головам, що ситуація непроста, однак до кінця року питання буде вирішено і використані кошти місцевих бюджетів буде їм повернуто.

Далі начальник відділу у Пирятинському районі міжрайонного управління у Гребінківському та Пирятинському районах Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області  Володимир Головко поінформував присутніх щодо необхідності періодичного оновлення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів району. Крім того доповідач повідомив, що на рахунках декількох сільських рад знаходяться невикористані кошти, які надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва.

Члени Координаційної ради вирішили підтримати на Пирятинщині масштабну міжнародну  соціально-екологічну акцію по прибиранню зелених зон та благоустрою територій, яка запланована на 15 вересня.

Наостанок учасники зібрання розглянули питання щодо бюджету участі Полтавської області. Нагадаємо, що проекти подаються з  20 липня по 20 серпня, загальна вартість складає до 150 тис.грн. (100 тис.грн. – обласний бюджет, 50 тис.грн. - місцевий бюджет). Тематика проектів наступна: соціальний захист; безпека та громадський порядок; навколишнє середовище; комунальне господарство, енергоефективність; культура та освіта; спорт та туризм.

 


 


 

 

Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com