Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Про медичну реформу на Полтавщині
11.07.2018

Днями у Полтаві відбулася урочиста передача медичних автомобілів лікарняним закладам області.

35 легкових автомобілів для доставки аналізів пацієнтів та 7 - для надання комплексних медичних послуг населенню були придбані в рамках реалізації на Полтавщині проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Також область отримала діагностичний комплекс у складі 947 пристроїв для дистанційної передачі ЕКГ та 34 центральних станцій для отримання даних.

«Коли говорять про провал медичної реформи, то, мабуть, не знають, що відбувається в Полтавській області. Нехай приїдуть і подивляться, яким чином та як успішно просувається початкова стадія медичної реформи саме на Полтавщині
, – сказав Олександр Біленький. – Сучасні автомобілі, супутня медична техніка, за допомогою якої пацієнт може дистанційно отримати якісні медичні послуги, інші важливі новації у галузі є результатом системної роботи влади у цьому напрямку».

Голова обласної ради також зазначив, що завданням обласної влади є забезпечення кожного населеного пункту області високошвидкісним Інтернетом, тоді новітнє обладнання буде використовуватись більш ефективно.

Разом із головою облдержадміністрації Валерієм Головком, заступником голови облдержадміністрації Євгеном Пруглом, директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктором Лисаком, ректором вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» В’ячеславом Жданом Олександр Біленький вручив представникам лікарняних закладів районів та об’єднаних територіальних громад ключі від медичних автомобілів.

 

 

За матеріалами сайту Полтавської обласної ради©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com