Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося перше засідання тридцять другої сесії районної ради
05.07.2018

5 липня відбулося перше засідання тридцять другої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Іван Близнюк, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Передувало початку роботи депутатів у сесійній залі, засідання президії районної ради, де було погоджено  порядок денний та зняття з розгляду питання «Затвердження Статуту, передавальних актів та призначення директора  комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Пирятинської районної ради», оскільки саме сьогодні у Полтаві для нашого району передається новий медичний автомобіль, тож на разі неможливо приймати рішення щодо реорганізації закладу.

Розпочалося пленарне засідання  зі звіту голови районної державної адміністрації Олега Кучі про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2017 рік, який було представлено у новому форматі – відеоперегляд. Зокрема зазначено, що загалом 2017 рік приніс значні позитивні зміни в багатьох сферах життєдіяльності району, що були підтверджені третім місцем Пирятинщини в обласному рейтингу оцінки соціально-економічного розвитку територій області. І саме спільна та злагоджена робота райдержадміністрації, районної ради, сільських рад, територіальних підрозділів центральних органів влади, підприємств та кожної громади району і стали запорукою цього досягнення. Кожен рік такої інтенсивної праці, яка була у 2017- це ще один крок до нашої спільної мети – принести європейські цінності та європейський рівень життя. Звичайно, ще залишається ряд невирішених проблем, і стратегічна мета розвитку району буде досягнута  не в найближчий час, але позитивні результати вже є.

Далі депутати ухвалили зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки «Рухова активність – здоровий спосіб життя-здорова нація» та показників районного бюджету на поточний рік.

Також обранці затвердили низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, взяли до відома інформацію про  хід виконання районної Комплексної Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Пирятинського району на 2016-2020 роки, затвердили штатний розпис відділу управління комунальним майном районної ради.

Наостанок депутати надали дозвіл на передачу в оренду нежитлової будівлі та гаража адмінбудинку, на списання автомобілів, що знаходяться на балансі територіальному центру соціального обслуговування та затвердили розпорядження голови, прийняті у міжсесійний період.

Тридцять друга сесія районної ради не завершила свою роботу, оскільки незабаром потрібно буде остаточно вирішити питання реорганізації Центру первинної медичної допомоги. Про дату і час другого засідання буде повідомлено додатково.

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com