Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Пирятинських поліцейських привітали із професійним святом
04.07.2018

4 липня, з нагоди  третьої річниці створення Національної поліції України, пирятинських поліцейських привітали начальник Пирятинського відділення поліції Олексій Возний, голова районної ради Сергій Пазюк та голова районної державної адміністрації Олег Куча. За сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу захисту прав і свобод громадян вручили грамоти поліцейським, які були визнаними кращими за результатами професійної діяльності. У своїй промові очільник поліції зазначив: «На нас покладена почесна місія – надійно охороняти спокій громадян і правопорядок у державі. Ми усвідомлено з честю і гідністю виконуємо цю непросту і небезпечну, але надзвичайно потрібну людям роботу».

Також в урочистій атмосфері Олексій Возний вручив грамоту Олексію Василенку – офіцеру збройних сил у запасі, який допоміг затримати квартирного зловмисника.

По завершенню заходу очільники району особисто оглянули як працює система відеоспостереження у місті та селах району, що встановлена за кошти місцевих бюджетів.
 

   

 

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com