Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради
03.07.2018

3 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

Спочатку депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко щодо ходу сезону оздоровлення та відпочинку дітей влітку цього року. Зазначено, що на Пирятинщині у закладах освіти працювало 13 таборів з денним перебуванням,  де оздоровилося 668 дітей (70,02 % від загальної кількості дітей шкільного віку). На літній період збільшена вартість харчування дітей у дошкільних закладах на 58 %. Також  проведено роботу по організації оздоровлення у позаміських таборах. На сьогодні вже 28 дітей відпочили у спортивно-оздоровчому комплексі «Ковпаківець» Котелевського району, 27 школярів продовжують оздоровлення у закладі «Чайка» Глобинського району. На часткову  оплату вартості путівок вже виділено по 108 тис. гривень з обласного та районного бюджетів.

Далі лікар з гігієни харчування відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Пирятинського районного управління Держпродспоживслужби Людмила Константиненко повідомила про ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворювання на ботулізм в області. Зокрема відзначено, що з другої половини травня почастішали випадки захворювання серед населення, які пов’язані з вживанням в’яленої риби, що виготовлена в домашніх умовах або придбана у місцях стихійної торгівлі. На Полтавщині зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм. За 5 місяців поточного року відмічається значний ріст на 44,2% гострих кишкових інфекцій. За результатами розгляду листа районного управління Держпродспоживслужби, з метою недопущення ботулізму в районі, постійні комісії рекомендували доручити райдержадміністрації створити комісію по перевірці закладів торгівлі, ринків, місць несанкціонованої торгівлі  харчовими продуктами, а саме рибної продукції.

Також члени комісії розглянули  листи, які надійшли до районної ради, зокрема щодо передачі міжбюджетних трансфертів, потребою у виділенні коштів тощо. У ході засідання депутати погодили на розгляд чергової сесії районної ради звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2017 рік, затвердження Статуту і передавальних актів комунального підприємства «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пирятинської районної ради. Під час обговорення питання первинної медичної ланки, голова районної ради Сергій Пазюк озвучив проблему  відсутності медичного працівника у селі Яцини, як один із варіантів можливого  вирішення  - матеріальне заохочення за рахунок місцевого бюджету. 

Інформуючи про хід виконання районної Комплексної Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах Пирятинського району на 2016-2020 роки, начальник відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації Павло Повшедний назвав дану програму однією із найуспішніших, адже за 2 роки її дії у районі зникло 45 лейкозних корів.

Крім того, обранці погодили внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, ряд питань щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, низку майнових та інших питань.

Пленарне засідання тридцять другої сесії відбудеться 5 липня. 

 


 


 

Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com