Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради
15.05.2018

15 травня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк та Олександр Гаркавенко, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Розпочалося засідання із нагородження переможців та призерів традиційного турніру з міні-футболу, присвяченому Дню Перемоги. Очільники району вручили кубок, грамоти та подарунки команді районної ради, яка здобула 1 місце. Грамоти за 2 місце отримала команда поліції, за 3 місце – райвійськкомат, за 4 місце – міська рада.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, який було доповнено ще трьома питаннями. Обранці затвердили інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимира Романенка про хід виконання Програми розвитку освітньої галузі Пирятинського району на 2016-2020 роки. Депутати заслухали інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, затвердили районні програми, а саме:цільову Програму «Безпечний район» на 2018-2019 роки, комплексну Програму розвитку культури на 2018-2019 роки, Програму розвитку туризму на 2018-2019 роки, Програму зайнятості населення Пирятинського району на 2018-2020 роки, внесли зміни до діючих.

У ході обговорення пропозицій щодо внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік, Сергій Пазюк закцентував увагу присутніх на ефективному використанні бюджетних коштів, як приклад безгосподарності, озвучив ситуацію з установкою футбольного майданчика зі штучним покриттям у Березоворудській загальноосвітній школі. Адже роботи, які повинні були виконуватися за рахунок обласного бюджету, відділ освіти, молоді та спорту намагається перекласти на районний бюджет. Голова районної ради поцікавився, чому до цього часу не встановлені у селах району антивандальні майданчики, які придбано за кошти обласного бюджету. Голова райдержадміністрації Олег Куча запевнив, що процес їх установки буде завершено до кінця навчального року.

Крім того, обранці затвердили Положення  про  літературно-мистецьку премію імені Дмитра Луценка «Осіннє золото» і ухвалили Звернення до обласної ради щодо заснування обласної літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото».

Також депутати прийняли рішення по розробленню Схеми планування території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади та ухвалили Звернення щодо недопущення зменшення соціальних виплат населенню.

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування різних захворювань мешканців району, депутати затвердили питання реорганізації Пирятинської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне підприємство «Пирятинська центральна районна лікарня» Пирятинської районної ради.

Наостанок обранці ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Сергія Гіса, відповідно до поданої ним заяви та підтримали Постанову Верховної Ради України щодо надання томосу про автокефалію Православної  Церкви в Україні.

 


 

 

Пирятинська районна рада

.
 
 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com