Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Працюють депутатські комісії районної ради
24.04.2018

24 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку, інформаційної сфери та зв’язків з громадськістю; з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. У зібранні взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, депутат обласної ради Віталій Бабак  та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Яременко.

Розпочалося засідання із розгляду листів районного військового комісаріату щодо підтримки кандидатів на військову службу за контрактом та райдержадміністрації щодо дофінансування Програми висвітлення діяльності державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Пирятинського району у ЗМІ.

Далі депутати обговорили  проект  районної цільової Програми "Безпечний район" на 2018-2019 роки, якою передбачається встановлення камер відеоспостереження у населених пунктах Пирятинщини. Також обранці заслухали спеціаліста із земельних питань СТОВ "Дружба-Нова" щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої підприємству в оренду.

Крім того, депутат Володимир Гудзь озвучив своє депутатське звернення щодо долі приміщення первинної медичної ланки. У свою чергу, заступник голови районної ради Олексій Гусак поінформував, що на разі іде напрацювання над Статутом по створенню спільного підприємства первинної медичної допомоги, яке буде обслуговувати усіх жителів Пирятинщини. У цьому контексті і передбачається вирішити долю даного приміщення.

Наостанок депутати ознайомилися з підсумками E-декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також обговорили питання  дотримання вимог статті 59-1 Закону України "Про місцеве самоврядування".

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com