Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Сергій Пазюк взяв участь у роботі дев’ятнадцятої сесії обласної ради
13.04.2018

12 квітня у м. Лохвиця відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, у якому взяв участь голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк. Вели засідання голова обласної ради Олександр Біленький та перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

Депутати розглянули та взяли до відома звіти голови облдержадміністрації Валерія Головка – про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за 2017 рік, а також делегованих обласною радою повноважень та голови обласної ради Олександра Біленького – про свою діяльність за 2017 рік.

У ході засідання прийнято рішення з кадрових, бюджетних, майнових питань, а також питань надрокористування, внесено зміни та доповнення до ряду обласних програм, засновано премії Полтавської обласної ради, затверджено низку звернень до Президента України, Прем’єр-міністра України, центральних органів влади, розглянуто інші важливі питання соціально-економічного розвитку Полтавської області. Загалом, із врахуванням зауважень і пропозицій депутатів, обласна рада прийняла рішення з 71 питання порядку денного сесії.

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com