Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Пролунав заключний акорд районного огляду-фестивалю народної творчості «Родослів»
26.03.2018

25 березня у районному Будинку культури відбувся заключний концерт районного огляду-фестивалю народної творчості «Родослів», в якому взяли участь кращі колективи і виконавці з 12 сільських закладів культури, школи естетичного виховання, районного Будинку культури. 

 


Урочисто відкрив концерт і привітав аматорів сцени та майстрів народного мистецтва директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова комісії – Дмитро Соколов.

Заключний концерт пройшов організовано, був змістовним і різножанровим. Про великий інтерес до народного мистецтва свідчив заповнений зал, а про успіх концерту – шалені оплески глядачів. Цього року на заключному концерті підтвердили звання «народний самодіяльний», «народний аматорський», «зразковий аматорський» - хорові колективи «Ветеран» (РБК),  Березоворудського СБК, Теплівського СБК, Великокручанського СК, фольклорні колективи «Древо» Крячківського СК, «Горлиця» Давидівського СБК, «Заспів» та «Молодички» Сасинівського СБК, вокальні ансамблі «Джерело» (РБК), «Приудайські козаки» Великокручанського СК, «Чураївна» Дейманівського СБК, «Культурні молодички» Теплівського СБК, «Березичі» Березоворудського СБК, «Берегиня» Повстинського СБК, «Полісяночка» Новомартиновицького СК, хореографічний колектив «Стиль» школи естетичного виховання, також журі переглянуло колективи, які подали документи на почесне звання, це хореографічний колектив «Флеш», вокальне родинне тріо «Водограй» РБК, вокальні ансамблі «Смотричани» Смотриківського СБК, «Співуча Вікторія» Вікторійського СБК та «Старости» Березоворудського коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Перед початком концерту присутні на святі жваво і не менш захоплено знайомилися з виставкою робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва клуба за інтересами «Світлиця» Дейманівського СБК, керівник Любов Колядко та гурток «Диво» Вікторійського СБК, керівник Наталія Демерджі.

Аматорів сцени та майстрів народного мистецтва привітали голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Яременко та завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Олег Холод. Журі відзначило відповідальне ставлення організаторів заходу до підготовки і проведення районного огляду-фестивалю народної творчості «Родослів» та проведення підтвердження статусу звання «народний (зразковий) аматорський колектив» закладів культури. Також були вручені Сертифікати на суму 10 тисяч грн. – народному самодіяльному хоровому колективу клубу «Ветеран» Пирятинського РБК, Смотриківському, Яцинівському, Давидівському, Березоворудському СБК та Березоворудському коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Проведення підтвердження статусу звання «народний (зразковий) аматорський колектив» закладів культури Пирятинського району і заключний концерт стали чудовим подарунком для тих, хто є шанувальником народної пісні та мистецтва. Тож щира вдячність самодіяльним аматорам, всім, хто несе красу пісні, за те, що популяризують і розвивають українське народне та сучасне естрадне мистецтво, наповнюючи його живим змістом. 

 
Пирятинська районна рада

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com