Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулося засідання постійних комісій районної ради
21.03.2018

21 березня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської  районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я,  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке провів заступник голови районної ради Олексій Гусак.

У ході зібрання розглянуто звернення депутата районної ради Гусака О.М. щодо можливості передачі адмінбудинку районної ради центральній районній лікарні для розміщення у ньому поліклінічного та стаціонарних відділень. За результатами обговорення питання, депутати доручили відділу управління комунальним майном спільно з Центром первинної медичної допомоги, із залученням фахівця з архітектури, розглянути можливість розміщення у даному приміщенні на першому та другому поверхах Центру первинної медичної допомоги, а також провести розрахунок вартості такого розташування та винести на розгляд постійної комісії.

Також обранці розглянули звернення громадянки Пирятина щодо надання допомоги на лікування. Наостанок Олексій Гусак повідомив про можливість відновлення роботи відділення судово-медичної експертизи у Пирятині за умови усунення ряду проблем у самому приміщенні. Депутати підтримали зазначену ініціативу і доручили центральній районній лікарні до кінця березня здійснити обрахунок вартості необхідних робіт.

 
Пирятинська районна рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com