Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Відбулася позачергова сесія районної ради
15.03.2018

15 березня відбулося пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Андрій Сімонов, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, керівники управлінь райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.

 Спочатку обранці розглянули питання про реорганізацію комунального закладу «Пирятинський Центр первинної медичної допомоги». Головний лікар Ірина Дядькова зупинилася на головних аспектах реформування первинної медико-санітарної допомоги, надала роз’яснення щодо укладання контрактів між лікарем і пацієнтом. З метою впровадження в районі нових підходів до організації роботи закладів охорони здоров’я депутати прийняли рішення припинити юридичну особу – комунальний заклад Пирятинський Центр первинної медичної допомоги шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство та затвердили склад комісії з реорганізації комунального закладу.

 У ході сесії депутати ухвалили зміни  до показників районного бюджету на 2018 рік, які проводяться  у зв’язку з отриманням іншої субвенції з місцевого бюджету спеціального фонду  обласного бюджету на фінансування проектів – переможців обласного конкурсу і програм розвитку територіальних громад Полтавської області в сумі 90 000 грн. Дані кошти  направлені Сасинівському сільському бюджету на впровадження енергозберігаючих технологій на території Сасинівської сільської ради шляхом утеплення зовнішніх стін будівлі Кейбалівського ДНЗ «Колосок». Іншу субвенцію з місцевого бюджету по загальному фонду від Пирятинської міської ради в сумі 900 000 грн направлено розпоряднику бюджетних коштів центральній районній лікарні  на поточні видатки.

Наостанок, депутати погодили присвоєння голові районної ради чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування. 
 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com