Офіційний сайт міста Пирятин та Пирятинського району

http://www.pyriatyn.osp-ua.info/

Шановні жителі м. Пирятин та Пирятинського району!
09.02.2018

На адресу районної ради неодноразово надходили необґрунтовані вимоги від Пирятинської міської ради стосовно необхідності безоплатної передачі у комунальну власність Пирятинської міської ОТГ будівель дитячої консультації та приміщення поліклінічного відділення, які являються спільною власністю територіальних громад, як міста Пирятин, так і всіх сільських громад Пирятинського району. Тобто, співвласниками є кожен житель району, а це і сільський, і міський житель. Згідно розділу V перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районні ради передають об’єкти спільної власності у комунальну власність громад тільки в тому випадку, коли об’єкти знаходяться на їх території і задовольняють колективні потреби виключно цих територіальних громад. Приміщеннями дитячої консультації та поліклінічного відділення, беззаперечно, на даний час користуються всі жителі району, тож вимога віддати дані споруди міській раді є абсурдною.

Пирятинці! Депутати районної ради переконані, що на сьогодні створюється штучний ажіотаж та спекуляція навколо Пирятинського центру первинної медичної допомоги тільки з однією метою – незаконне заволодіння майном, яке належить усім жителям району.

Враховуючи те, що первинні медичні заклади мають бути реорганізовані на комунальні некомерційні підприємства, а їх фінансування розпочнеться з липня 2018 року, хочемо зазначити – депутати районної ради готові до співпраці зі своїми колегами з об’єднаної громади, але діалог повинен бути конструктивним, а співпраця плідною.

Ми пропонуємо спільне утримання центру первинної медичної допомоги, який обслуговуватиме усіх жителів Пирятинщини, а також разом покращувати фінансову та матеріальну базу підприємства, створювати належні умови праці медичних працівників та контролювати якість надання ними медичних послуг.

Дане Звернення ухвалено на засіданні президії Пирятинської районної ради 9 лютого 2018 року.

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com